ÇATI KAPLAMA

1979 yılından bu günlere ; Çatı Kaplama,  çatı izolasyon, çatı tamiri, sandviç panel, cephe kaplama sistemleri, kanopi,polikarbon çatı aydınlatma, trapez,galvaniz, boyalı sac, ış cephe kaplama , çelik çatı , tonoz , çatı yalıtım,çatı aktarma, çelik çatı karkas ,çatı tamiratı,oluk ve dere tamiri,Çelikle ilgili kolon,makas,aşık vb.lerin üretimi ve uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Endüstriyel çatılarda faaliyet göstermekteryiz.

Fabrika Çatısı, Depo Çatısı, Kapalı Spor Salonu Çatıları, Pazar Yeri Çatısı, Sanayi Siteleri Çatısı, Tavuk Üretim Tesisleri Çatısı,Balık Üretim Çiftlikleri Çatısı,Askeri Tesis Çatıları , Hastane Çatıları, Benzinlik Kurulum vb.
Sandviç panel montajı, diğer ürünlerin montajları ve mevcut yapılmış yapıların akan çatılarının tamiri , sökümü , güçlendirilmesi ve montajı işlerinde 32 yıllık tecrübe.

.

çATI KAPLAMA FİYATLARI

fabrika çatısı kaplama

Her yapıda farklı malzemeler ve farklı işçilik uygulanacağında fiyat aralıkları değişmektedir.
Firmamızla irtibata geçtikten sonra yapılan keşif sonucu çatılarınıza özel kaplama fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Çatı Kaplama Hangi Malzemelerle Yapılabilir ?

çatı paneli sandviç panel

Çatınızın özelliklerine göre veya proje üzerindeki haliyle kaplama yapılmaktadır.
Sandviç Panel
Atermit
CTP
Polikarbon
Trapez Sac
Kenet Çatı
Onduline
Shingle
Vs. Gibi malzemelerle çatılarınıza montaj yapılmaktadır.

ÇATI YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
çatı kaplama malzemeleri

Bina yapısına , bulunduğu bölgeye , nem , sıcaklık , soğukluk oranları baz alınarak sağlıklı bir şekilde  en uygun biçimde malzemeler montajlanmalıdır.Firmamızdan çatı kaplama malzemeleri ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

TALEP FORMU