boardex

 

Boardex

Boardex inşaat piyasasına yeni girmiş sayılan, cephe – duvar kaplamak için çok kullanışlı olan boardex bir yapı malzemesidir. Boardex ölçüsü 120 x 240 ebatlarındadır. Ölçü ile her yüzeye kolaylıkla uyum sağlayan boardex muadil rakiplerini geride bırakmış ve adımlarca öne doğru gitmektedir.

Neden Boardex ?

Boardex diğer rakiplerine karşılık olarak kesmesi ve şekil vermesi çok kolay bir malzeme türüdür. Boardex’i falçatayla bile kesebilirsiniz. İstediğiniz şekli verebilir hatta yuvarlak – daire şekillerinde bile kesebilirsiniz. Betopan, hekimboard tarzı ürünlerde iyi bilirsiniz ki özel kesime gönderildiği bile olmaktadır. Boardex mi betopan mı ? diye soracak olursanız, bize göre kesinlikle boardex.  Boardex  sorunları ortadan yok edip kolay kullanımı ile yapılarda yeni yıldız olmuştur.

Boardex Fiyat

Boardex fiyatları 57,00 TL bandındadır. (KDV Hariç)

Boardex Ağırlık

Boardex ağırlığı 35 KG civarındadr. (1 Plaka)

Boardex Uygulama

Boardex uygulama ve malzeme satışı gerçekleştiren firmamızda yardımcı elemanlar ve boardex sıvası gibi türleri bulabilirsiniz. Boardex mantolama ve ceketleme diye tabir edilmeye başlanmıştır. Anahtar teslimi boardex montajı işleri için fiyat isteyiniz.

OSB – OSB Fiyatları – OSB Nedir – OSB Ölçüleri

Yorumunuz ?

avatar