boardex-fiyatları-1

İnşaat piyasasına yeni girmiş sayılan, cephe – duvar kaplamak için çok kullanışlı olan bir yapı malzemesidir. Plaka ölçüsü 120 x 240 ebatlarındadır. Ölçü ile her yüzeye kolaylıkla uyum sağlayan muadil rakiplerini geride bırakmış ve boardex fiyatı adımlarca öne doğru gitmektedir. Boardex plaka kaplama fiyatları almak için özel fiyat verilmektedir. Proje bazlı çalışmalar için mail adresimize proje gönderebilir ve fikir danışabilirsiniz.

Boardex Levha Fiyatları ?

Yanmaz levha diğer rakiplerine karşılık olarak kesmesi ve şekil vermesi çok kolay bir malzeme türüdür. Falçatayla bile kesebilirsiniz. İstediğiniz şekli verebilir hatta yuvarlak – daire şekillerinde bile kesebilirsiniz. Betopan, hekimboard tarzı ürünlerde iyi bilirsiniz ki özel kesime gönderildiği bile olmaktadır. Boardex mi betopan mı ? diye soracak olursanız, bize göre kesinlikle bu malzeme doğru bir seçimdir. Sorunları ortadan yok edip kolay kullanımı ile yapılarda yeni yıldız olmuştur.

Fiyatları Değişkenlikleri

70 TL – KDV Dahil PLAKA

Ürün fiyatları 70,00 TL bandındadır. (KDV Hariç) Ürün fiyatları hammadde ve döviz kurlarına göre değişim göstermektedir. Günlük fiyat istemeniz daha sağlıklı olacaktır. Malzememizin aksesuarları ve tüm vidaları stoklarımızda bulunmkatadır. Alçıpan vidası ile sabitlenen bu ürün 3.5 x 25 ve 3.5 35 vidalar ile monte edilmektedir.

boardex plaka
Boardex plaka kaplama malzemesinin sağlamlığı ve fiyatı ile işinizi kolaylaştıracak.

Levha / Plaka Ağırlık Bilgisi

Levha ağırlığı 35 KG civarındadr. (1 Plaka) Palet bazlı alımlar için ağırlık bilgisi talep edebilir ve teknik özellikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Şantiyeye indirmek istediğiniz kamyon bazında alımlarda; doğrudan fabrikadan şantiye teslimatı yapabilmekteyiz. Türkiye’nin her bölgesine sevkiyat mevcut olmakla birlikte hızlı termin sistemimizden memnun kalacaksınız. Taahhütlü işlerinizde şantiyeye zamanında gelen malzeme herzaman sizi bir adım önde kılar ! Bordex, bordeks gibi terimler ile de anılmaktadır.

Boardex Uygulama ve İşçilik

Plaka uygulama ve malzeme satışı gerçekleştiren firmamızda yardımcı elemanlar ve sıvası gibi türleri bulabilirsiniz. Mantolama ve ceketleme diye tabir edilmeye başlanmıştır. Anahtar teslimi montaj işleri için fiyat isteyiniz. Plaka ve palet bazında satışlarımız mevcuttur. Benzer malzemeler için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

http://www.catiteknik.com/osb-osb-fiyatlari-osb-nedir-osb-olculeri

Malzeme hakkında detaylı bilgi

https://www.sandvicpanelfiyati.com/urun/boardex-fiyatlari