Yeni nesil çatı güneş paneli sistemi ile güneşten aldığı enerjiyi kW birimlerince elektriğe çevirerek, evlerde, işyerlerinde ve fabrika gibi endüstriyel alanlarda tüm enerji ihtiyacını tek başına karşılayabilen bir sisteme dönüşüyor.Güneş her canlı için yaşam kaynağıdır. Her türlü ihtiyacımız karşılamaya mecbur olduğumuz güneşten artık kendi elektriğimizi ve suyumuzu üretebiliyoruz !

Yeni nesil çatı güneş paneli sistemi ile güneşten aldığı enerjiyi kW birimlerince elektriğe çevirerek, evlerde, işyerlerinde ve fabrika gibi endüstriyel alanlar

Çatı Güneş Paneli Fiyatları

Güneş paneli fiyatları; türüne, modeline ve üreteceği enerjiye göre değişiyor. Talep halinde uzman ekiplerimizin ölçümlemeleri ile tarafınıza en uygun çatı güneş paneli fiyatları vererek hem cebinizi hemde gönlünüzü ferahlatmaktayız.

Güneş Enerji Paneli Nasıl Çalışıyor ?

Çatıya kurduğumuz güneş panelleri, direkt olarak güneşi çekerek içerisindeki solar sistem ile gün ışımasını elektriğe çeviriyor ve doğal güneşten bedava elektrik üretiyor. Ayrıca cephelere koyulan modelleri ile çatı güneş panel sistemini tersine çevirebilirsiniz.

Solar Güneş Panelleri İle Fatura Gelmeyecek

Artık elektrik elektrik faturası ödemeyeceksiniz ! Harika bir haber değil mi. Kuracağınız solar güneş paneli sistemi kafanızda soru işareti bırakırsa (maliyet) bir daha evinize fatura gelmeyeceğini hayal edip rahat bir nefes alabilirsiniz.

Yani kısacası elveda TEDAŞ diyoruz 🙂

Çatı Kaplama

Yorumunuz ?

avatar