Çatılar için Duman Tahliye Kapak Sistemi

duman tahliye kapagi 5

Yangın güvenliği, ticari veya konutlarda, duman tahliye kapağı her proje için çok önemlidir. Kaçış erişim sağlamak için, duman ve ısı birikmesi azaltmak için çatı duman tahliye kapakları ve Tam onaylı otomatik duman tahliye sistemlerinde geniş bir yelpaze sunuyoruz. Kontrol panelleri ve aksesuarları tam sistem olarak hizmetinize sunuyoruz. Malzeme satışı ve çatı montajı hizmetimiz mevcut. Bu elektrikle çalışan duman tahliye ve havalandırma sistemi yangın durumunda binalarda duman ve ısı birikimini azaltmak için tasarlanmış.

Entegre açma delik bir tahrik ile donatılmıştır. Em-Havalandırma menfezi tepe gibi merdiven boşlukları ve koridorlar gibi anahtar yangın kaçış yolları birikmesi az duman ile kullanılabilir kalmasını sağlamak duman. Em-Kubbe tepe ile birlikte, aynı zamanda doğal ışık maksimize yardımcı olur.

duman tahliye kapakları fiyatları mevcuttur, Em-Havalandırma duman vantilatörler şekilleri ve çeşitli site gereksinimleri için uygun boyutlarda geniş bir dizi gelir ve 1 bina Yönetmeliği gereksinimlerini karşılamak için.Cm2 ya da 1.5m2 ücretsiz havalandırma alanı. -2 EN12101 yeni Havalandırma Standart BS gereksinimlerini aşan 160° için bu düz çatı duman havalandırma duman tahliye içindir.

Havalandırma da havalandırma sağlamak ve elektriksel olarak erişim kapakları ameliyat kullanılabilir.

Duman Tahliye Kapakları Fiyatları

Havalandırma aksesuarlar, kontrol panelleri, ek duman dedektörleri ve manuel kontrol noktaları vardır.Bu elektrikle çalışan duman tahliye ve havalandırma sistemi yangın durumunda binalarda duman ve ısı birikimini azaltmak için tasarlanmış.Entegre açma delik bir tahrik ile donatılmıştır. Em-Havalandırma menfezi tepe gibi merdiven boşlukları ve koridorlar gibi anahtar yangın kaçış yolları birikmesi az duman ile kullanılabilir kalmasını sağlamakla duman tahliyesi gerçekleşir. Em-Kubbe tepe ile birlikte, aynı zamanda doğal ışık maksimize yardımcı olur ve mekanik duman tahliye sistemi kurulumu tamamlanır.

Çatıdaki Problemlere Çözümler  Çatı Akıyor: Ne Yapılır?

duman tahliye kapakları fiyatlarımevcuttur, Em-Havalandırma duman vantilatörler şekilleri ve çeşitli site gereksinimleri için uygun boyutlarda geniş bir dizi gelir ve 1 bina Yönetmeliği gereksinimlerini karşılamak için.Cm2 ya da 1.5m2 ücretsiz havalandırma alanı. -2 EN12101 yeni Havalandırma Standart BS gereksinimlerini aşan 160° için bu düz çatı duman havalandırma içindir.Havalandırma da havalandırma sağlamak ve elektriksel olarak erişim kapakları ameliyat kullanılabilir.Havalandırma aksesuarlar, kontrol panelleri, ek duman dedektörleri ve manuel kontrol noktaları vardır.

Faydaları:

 • EN12101 için Tam onaylı-2
 • 160° C ila 60 saniye içinde açılır
 • Polikarbonat cam seçenek veya solid izoleli kapak mevcut
 • (Cᵥ)aerodinamik değerini artırmak için isteğe bağlı Rüzgar Deflektör
 • Tezgahları türleri seçimi ve Yükseklikleri kullanılabilir
 • Em-Vent Duman Kontrol Paneli ve aksesuarları tam uyumlu bir kontrol sağlar
 • Em-Vent Duman Vantilatörler standart olarak patentli yüksek güvenlik vidalar ile sağlanır.
 • EN12101 için Tam onaylı-2
 • 160° C ila 60 saniye içinde açılır
 • Polikarbonat cam seçenek veya solid izoleli kapak mevcut
 • (Cᵥ)aerodinamik değerini artırmak için isteğe bağlı Rüzgar Deflektör
 • Tezgahları türleri seçimi ve Yükseklikleri kullanılabilir
 • Duman Kontrol Paneli ve aksesuarları tam uyumlu bir kontrol sağlar
 • Duman Vantilatörler standart olarak patentli yüksek güvenlik vidalar ile sağlanır.

Duman Tahliye Kapakları

Duman tahliye kapağı erişim kapakları çatı alanları ve erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Ve bir yangın kaçış yolu bir parçası, tesis, ekipman monte edilmiş çatı erişme diğer bakım görevleri için kullanılabilir. Dış veya iç kilitleme ile kullanılabilir ve elektrikli veya manuel açma mekanizmaları dahil edebilirsiniz. Em-Kapakları camlı, bina veya katı kapağına doğal gün ışığı yararı getiriyor. Em-Kapak aralığı tamamen modüler bir üründür. Havalandırma ürünlerinin Em-Suluk aralığı ile kullanılabilir, mükemmel yeni inşa ve onarım projeleri için uygun hale. Em-Kapağı çatı erişim kapakları konut ve ticari ve endüstriyel binalar için kullanılabilir, duman ve havalandırma sistemleri ile kombine edilebilir.

Çatıdaki Problemlere Çözümler  2024 Çatı Çıkış Kapağı - Sandviç Panel Fiyatları

Normalde özel asansörler, dış merdivenler merdiven yol veya kullanmak için gereksinimini, inkar çatı alanlardan ve güvenli erişimi kolaylaştırmak çünkü çatı erişim kapakları herhangi bir çatı inşası önemli bir parçasıdır. Bu geçici Merdivenleri veya asansörleri kullanarak bina dışından çatılar erişim ile ilgili riskleri en aza indiren bakım personeli için erişim sağlama olduklarını bina sahipleri güvence verir.

https://www.catiteknik.com/endustriyel-cati-izolasyonu

Yardımcı Video

Scroll to Top