ÇATI TAMİRİ YAPTIRMANIZ İÇİN 7 BELİRTİ

ÇATI TAMİRİ YAPTIRMANIZ İÇİN 7 BELİRTİ

tamir veya eski çatı değiştirme zamanı mı? Bir çatı ustası çağırmadan önce bu kırmızı bayraklar arayın.
Çoğu ev sahibi onların bir sızıntı tavan nokta sonra yeni bir çatı gerekir rakam. Bu sızıntısı, birçok farklı çatı sorunları nedeniyle olabilir. Ama, ne faktörlerin gerçekten çatı onarımı sorunu çözecektir ya da ev çatı değiştirilmesi gerektiğini belirlemek?

Burada yeni bir çatı gerekiyorsa belirlemenize yardımcı olacak bazı ipuçları şunlardır:

1. Çatı yaş
Kaç yaşında senin asfalt shingle çatı mevcut olduğunu? Çoğu uzman, tipik bir çatı 20 ile 25 yıl arasında sürecek kabul edersiniz. Aynı zamanda eski çatı kaldırıldı bağlıdır ve yalnızca zona bir katman var ve düzgün havalandırılmış ise. Çatı başka bir katmana veya birkaç tabaka üzerine monte edilmiş ve daha eski 20 yıl ise, büyük ihtimalle yeni bir çatı ihtiyacım vardır.

Bir Çatı Değiştir Ortalama Maliyet nedir?

Düzenli Denetimler ile Çatı Onarım kaçının
kıvrılmış veya burkulma olan zona yeni bir çatı gerekebilir başka göstergesidir. direkt güneş ışığı almak evinizin yamaçlarında bakmak ve zona maşası ve granülleri kaybediyoruz fark ederseniz, bu zona onların yaşam beklentisi geçmiş anlamına gelebilir. Ayrıca çatı arızalı bir olasılık söz konusu olabilir. Eğer geri ödeme için uygun olabilir görmek için lisanslı bir çatı yüklenici başvurun.

Çatı ustası Gerçeği Söylüyor Mu ?

3. Çatı vadileri
senin çatı zona parçalanıyor ya da bu alanda eksik, bu yeni bir çatı gereken kesin bir işarettir. Vadiler senin çatının en önemli alanlarından biridir. vadilerden ve oluklar içine Kar ve yağmur akışı. vadi ele geçirilirse, çatı sızıntıları duyarlı olabilir.

4. Eksik zona
Bunlar çatı başarısız olabilir başka bir göstergesidir. shingle “sekme” hepsi sağlamsa olmadığını kontrol edin.

Çatıda eksik asfalt
Bu ev sahibi bir fırtına sonrası zona eksik ettim ve yeni bir çatı ihtiyacı kadar sona erdi. (Angie Listesi üyesi Lexington Park, Maryland Krista M. nezaketi)

5. Baca yanıp
Bu endişe olmak başka bir alandır. için yanıp sönen tavan çimento veya katranın oluşur, bu bir metal yanıp sistem olacaktır, uzun vadeli, su geçirmez fitingin ile değiştirilmesi gerekebilir.

oluklar 6. Shingle granülleri
Onlar shingle granüller ile yüklü olup olmadığını görmek için oluklar bak. Çatılar kendi yaşam döngüsünün sonuna doğru daha fazla granülleri kaybetmek eğilimindedir. Çatının bazı bölümlerinde tutarsız veya daha koyu renk granülleri aşınmış olan başka işaretidir.

Çatı panoları aracılığıyla 7. Gün Işığı
Altta yatan zeminini nemden zayıflamış demektir çatı, yürürken bir süngerimsi hissediyorum ya da trambolin sıçrama dikkat edin. Çatı panoları aracılığıyla gelen herhangi bir gün ışığı olup olmadığını görmek için tavan kontrol edin. Ayrıca yalıtım nem kontrol edin.

Sizin Çatı için 5 Koruyucu Bakım İpuçları

Tags: çatı tamiratı, çatı tamiri

leave a reply

Call Now ButtonHemen Ara!
Talep Formu Talebinizi bize iletiniz. Yetkililerimiz en kısa zamanda dönüş yapacaklar.