KAPALI SPOR SALONLARI ÇATISI TAMİRİ

Her türlü kapalı spor salonu binalarının yağmurda akan mevcut çatılarının izolasyonunu yaparak su sızdırmaz hale getirmekteyiz.Spor salonları gibi büyük alanların çatı onarımı ,çatı bakımı ve çatı tamiri işlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

SPOR SALONLARI ÇATILARI TAMİRİ

Spor Salonları yağmurda akan çatılarının tamirini veya kaplamasını yılların vermiş olduğu tecrübe ile garantili olarak yaparak su sızdırmaz hale getirmekteyiz.
Spor Salonları çatıları sorunlarını kesin ve kalıcı olarak çözmekteyiz.Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce çatı çözümleri örneklerimize referanslar bölümünden göz atabilirsiniz.
Spor Salonları çatısının eskiyen sanviç panellerini değiştirmek istiyorsanız firmamız ile mutlaka irtibata geçiniz uygun fiyat ve ücretsiz keşiflerimizden yararlanınız.Alüminyum çatı’lar için link’e tıklamanız  yeterlidir.

SPOR SALONU ÇATILARINDAKİ SORUNLAR

Spor Salonları  Çatılarındaki Sorunlar
Büyük alanlarda ve yapılarda profesyonel ekiplerimizle uyguladığımız izolasyon ve çatı tamiri  sistemleri fabrikalarınızın ve tesislerinizin yağmurda akıtan çatılarını profesyonel,garantili ve bir daha problem yaratmayacak şekilde tamir etmektedir.Fabrika çatı sistemlerinde 32 yıllık tecrübe.

https://www.catiteknik.com/izolasyon-ve-izolasyon-malzemeleri