Yükleniyor...

 

HomeKenet Çatı – Kenet Çatı Detayı Kaplama Makine

Kenet Çatı

Kenet çatı yaptırmanız için neden sebepler çok fazla ? Çünkü kenet çatı kaplama ile tek parça bir çatıya sahip olup kesinlikle su akıtmayan ve rüzgarda uçmayan birbirine kenetlenen bir çatı kaplama malzemesi olduğu için !

Tabikide hiçbir malzeme %100 kusursuz değildir ancak kenet çatı kesinlikle mükemmeldir. Kenet çatının altı OSB Levha ve Tyvek tarzı ürünlerle desteklenir. Bu da otomatikman su izolasyonun yanında ısı izolasyonuda sağlamaktadır. Kenet çatı altına özel kesilen plaka sac malzemesi sağlamlığı artırır ve kenet malzemenin daha güçlü olmasını sağlar.

Kenet Çatı - Kenet Çatı Detayı Kaplama Makine
Kenet Çatı – Kenet Çatı Detayı Kaplama Makine

Kenet Çatı Detayı

Projelerinizde ya da kendinizin oluşturduğu basit çizimlere dayanarak detay belirttiğiniz kenet çatı sistemi modellerini firmamız ile profesyonelleştirip dahada detaylandırabilrsiniz.

Kenet Çatı Makinası

Kenent çatı makinamız ile çatı alanına getirilen kenet saclarını yerinde bükerek çatının boyunda tek parça halinde uygulama yapabilmekteyiz. Kenet sistemde İstanbul ve tüm Türkiye’de yerinde kenet çatı uygulaması yapabiliyoruz.

Kenet Çatı Kaplama

Profesyonel çatı kadromuz ile kenet çatı kaplama işlerini nokta atışı tarzı hatasız ve kusursuz yapmaktayız. İş güvenliği belgeleri tam ve yüksekte çalışabilir raporları mevcut olan çatı ustası kadromuzda yıllardır çalışmakta olup kenet çatı kapalama ile muhteşem yeteneklere sahiptir.

Taşyünü Levha Mantolama Asma Tavan Fiyatları ve Ebatları

PROFESYONEL DESTEK ALINinfo@catiteknik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
KONUM
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7
BİZE YAZIN
satis@catiteknik.com
destek@catiteknik.com