AnasayfaLikit Membran Uygulama Fiyatı ve Özellikleri – Poliüretan Bitüm

Likit uygulama çatılar’da, zeminler’de , havuzlar’da vs. Gibi akla gelebilen heryerde kullanılan garantili ve kesin çözüm getiren likit membran size yardımcı olacak. Çatınızın yapısı ve durumuna göre membran fiyatı değişmektedir, doğru malzeme seçimi ve doğru uygulama ile çatılarınızı akıtmaz hale getirmekteyiz. Endüstriyel yapılar, askeri tesisler, sosyal tesisler, fabrika çatıları, depo çatıları, hangar çatıları, teras, balkon  gibi yapılarda ve tesislerde tercih edilmektedir.

Likit Membran Uygulama İle Poliüretan Esaslı Ürünler

Kauç uk – bitüm esaslı, siyah renkli, solvent içermeyen su yalıtımı ürünüdür. Tek bileşenlidir, sürülerek uygulandığı yüzeylerde çok elastik (% 1000) ve eksiz bir su yalıtımı kaplaması oluşturur. UV ışınlarına ve sıcak – soğuk farklarına (- 20 ila + 80 °C arasında) dayanımlıdır. Beton, sıva, şap, mozaik, sert plastik (CTP ve PVC), metal (çinko, bakır, sac, galvanizli sac, paslanmaz sac) gibi pek çok farklı yapı malzemesine uygulanabildiği için tüm izolasyon detaylarının tek ürünle çözülmesine olanak tanır.

Çimento Esaslı Likit Mebran Su Yalıtım Malzemeleri

Çimento esaslı, iki bileşenli kristalize su yalıtımı harcıdır.Sürülerek uygulanır.Betonun yapısındaki kimyasallar ile tepkimeye girerek suda çözülmeyen kristaller üretir, bu sayede hem negatif hem de pozitif membran ile taraftan likit  su izolasyonu sağlar. Hijyeniktir, içme suyu depolarında kullanıma uygunluğu ve 13,8 bar su basıncına kadar su sızdırmazlığı (negatif ve pozitif taraftan) belgelenmiştir.

BALKON, TERAS VE ISLAK HACİMLER İÇİN SU YALITIMI

Islak hacimlerde fayans ve seramik altı izolasyon katmanı olarak uygulanan, elastomerik reçine esaslı, tek bileşenli, gri renkli sıvı kaplamadır. Kuruduktan sonra üzerine çimento esaslı yapıştırma harcı ile seramik ve fayans kaplanabilir. Elastiktir, yüksek mukavemete sahiptir ve pek çok farklı yapı malzemesine kuvvetle yapışır. Bu sayede ıslak hacim su yalıtımlarında tüm detayların tek bir ürün ile çözülebilmesine imkan tanır. https://www.instagram.com/p/BtZJ0IKga81/

likit membran uygulama
likit membran uygulama

NEM VE RUTUBET YALITIMI

Toprak ile temas halindeki duvar ve kolonlarda gözlenen ve kapiler hareket ile yükselen suyun sebep olduğu nem ve rutubete karşı kullanılan sistemdir.Tuz kusması, boya kabarması, nemlenme ve yoğuşma görülen duvarlar için özel formüllü sıvadır. Mevcut sıva katmanı kazındıktan sonra yerine 1,5 – 2,0 cm kalınlığında uygulanmalıdır. 3 kademeli koruma sağlar (ısı yalıtımı, rutubet yalıtımı ve tuz kusmasına karşı yalıtım).Duvar ve tavanlardaki mevcut küf tabakasının temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi için kullanılan, pratik fısfıs şişede ambalajlanmış temizleme solüsyonudur.Isı farklarından dolayı oluşan küflenme ve küf mantarına karşı uygulanan, takriben 3 mm kalınlık oluşturan özel kaplama sistemidir. İç mekanlara ve duvar-tavan birleşim noktalarına uygulanabilir.Küf tabakası temizlendikten sonra tekrar oluşumunu önleyen/geciktiren özel formüle sahip, yüksek nitelikli iç cephe boyasıdır. Geleneksel renklendirme sistemleri ile istenilen renkte boyanabilir. Normal boya gibi rulo ile iki kat halinde uygulanır.

https://www.catiteknik.com/cati-kaplama

PROFESYONEL DESTEK ALIN[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7

ÇATI TEKNİK, 2022 ©