Sandviç Panel Mahya: Fiyat ve Ölçüler

boyali galvaniz mahya
panel mahya
panel mahya

Sandviç Panel Mahya; İki panelin kafa kafaya birleştiği üst noktada açıkta kalan bini tepesini kapatmaya yarayan, galvaniz sactan imal edilmiş ve 3 – 4 – 5 hadveli / sırtlı olarak kullanılan bir sandviç panel aksesuar aparatıdır. Sandviç Panellerin açık artırmaları, Sandviç Plakalarımızın herhangi birinin kurulumunu düşük bir m2 fiyatıyla tamamlamak için sabitlenen aksesuarlardır. Birinci kalite aynı lake ve galvanizli çelikten imal edilirler ve tasarımları cephe panelinin tipine veya sandviç tipi kapağa bağlı olarak değişebilir. Yaklaşık kalınlığı 0.6 mm’dir ve söz konusu projede kullanılan diğer malzemelerle aynı renkte tedarik edilebilir.

Pek çok açık artırma türü var ve  tesislerimizde büyük bir stok var, böylece müşteriler en kaliteli sıhhi profilleri bulabilecekleri soğuk odalar için bile kendilerine en uygun olanı satın alabilirler. Bu çelik aksesuarların temel işlevi, Sandviç Panel  en savunmasız alanlarını korumaktır. Çatı levhalarımızı monte ettikten sonra poliüretan çekirdeğin maruz kaldığı durumlar vardır, böylece ona zarar verebilecek ve ömrünü önemli ölçüde azaltabilecek olası dış etkenlere maruz kalabilir. Yeni küçük miktarlarda ödeme yapmamak için ihaleleri projelerine ve çalışmalarına yüklememeyi tercih eden müşteriler var, ancak aylar içinde elde ettikleri tek şey poliüretan çekirdeğinin sararmaya başlaması ve temel özelliklerini kaybetmesidir.

Hazır Mahya Stok Bölgelerimiz – İstanbul

Panel aksesuarların sabitlenmesini tavsiye ediyoruz. Bu şekilde, müşteri Sandviç Panel’in toplam m2 performansından daha düşük bir m2 fiyatıyla ve ayrıca birkaç on yıl olabilen uzun bir süre boyunca eğlenebilecek. Açık artırmaların kurulumu çok basittir ve bazı özel durumlarda sandviç plakaları ve diğerleri arasında doğru oturması için tamamen gereklidir. Çatı kaplamalarında açık artırmalar koruma işlevini yerine getirir, ancak Sandviç Panel cephelerinde, Sandviç Panelleri sabitlemek için işlevinin kesinlikle gerekli olduğu bir U-tipi kaplama vardır.

Çatıdaki Problemlere Çözümler  Sandviç Panel Üreten Çatı Firması

Büyük yapıları ve cepheleri kaldırma eğilimindedir. Açık artırmaların montaj sistemi çok kolaydır ve basittir, çünkü bazıları bir dizi perçin sayesinde doğrudan poliüretan veya kaya yünü çekirdeğine tutturulur ve ön uçta olduğu gibi herhangi bir ekstra sabitlemeye ihtiyaç duymaz diğer yandan, lateral, daha fazla güç ve koruma sağlamak için dayandıkları duvarın aynı yapısına vidalanması gereken başkaları da var.

Sandviç Panel Mahya Fiyatları VE RENKLERİ

Sandviç panel mahyası fiyatlarına rengine göre değişkenlik göstermektedir. Uyumlu renk istendiği taktirde panelleri le aynı renkte imal edilir.

MAHYA BAĞLANTI ELEMANLARI

Panel mahya vidaları gibi ancak daha pratik küçük çektirme vidalar ve trapez vidaları ile monte edilebilir.

Sandviç Panel Mahya Türleri Ölçüleri – Alüminyum / Sac Mahya

Çatı ve cephe sandviç panelleri için kullanılan akseuarlar form açısında farklı olup birbirlerine uyması zor bir durumdur. Ön uç Ön uç, Sandviç Panel’in ön kısmı açıkta kullanıldığında kullanıldığından en çok kullanılan aksesuarlardan biridir. Bu apreyi monte ederek, poliüretan çekirdek, yalıtım kapasitesini önemli ölçüde azaltan dış etkenlerden korunur. Yanal takviye Bu kaplama, Sandviç Tabakanın uzunluğu çıplak bırakıldığında ve iç poliüretan köpük tabakası göründüğünde kullanılır. Bu açık artırma sayesinde, alan hava kaynaklı hasarlardan ve hatta yalıtım çekirdeğine zarar veren hayvanlardan korunabilir.

3 Hadveli Mahya

İki suya yaslanma Çatı kapağının bir yamaçta iki sandviç levhası olması durumunda, çok savunmasız bir nokta olduğundan sızıntıları ve nemi önlemek için toplantınızı örtmek önemlidir. Kurulumun bu noktası için, ayarlanabilir koruma açısına sahip ve toplam koruma için sandviç plaka şeklindeki delikli uçlardan imal edilmiş iki suya kadar çıkıntı başlığına sahibiz. Sırttan duvara Çatı plakaları sandviç kapağında devam eden bir duvardan başladığında, sırt kapağının duvara monte edilmesi önerilir.

Çatıdaki Problemlere Çözümler  Poliüretan Sandviç Panel - Çatı Fiyatları

Optimum performansı garanti etmek için üst kısmı duvara vidalamak ve böylece çekirdeğe zarar veren sızıntı ve nemleri önlemek gerekir. Sandviç panel ile mükemmel uyumu sağlamak için ayarlanabilir bir düşme açısı ile üretilmiştir. Yandan duvara Çatı levhasını hemen bitişik bir bina takip ederse, ikisinin birleştiği noktayı kaplayan bir yan duvar kaplaması önerilir.

5 Hadveli Mahya

Bu aksesuar duvara ve sandviç kapağa vidalanır, böylece performansı ve dayanıklılığı uzun süre optimize eder. Diyagonal sırt Sandviç kapağının iki bezi arasındaki buluşma her zaman dik olarak üretilmez, ancak bazen belirli bir son kat ile korunması gereken diyagonal sırtlar da buluruz: limatesa veya diyagonal sırt. Bu şekilde, eklemlerdeki sızıntı ve nemlilik önlenir ve olağanüstü bir koruma sağlanır.

Assan Panel Mahyası – Nuhpanel Mahyası – Teknopanel Mahyası – Atermit Mahyası – İzocam Tekiz Panel Mahyası

Yukarıdaki markaların Sandviç sac çatıların çatıları, tüm konfigürasyonlarda performanslarını garanti etmek için uygun son işlemlerle mükemmel bir sonuç elde etmek için kaliteli mahyalar üretmekteyiz. Bu, iki çatı kaplama levhası paneli arasındaki içbükey bir buluşmayı koruyan sırt vadisinin tepesidir. Hijyenik profiller Hijyenik profiller, gıdanın muhafaza edildiği soğutma odaları için özel bir amaçtır. Bu profiller iki parçadan oluşur: doğrudan odanın köşelerine sabitlenmiş bir metal çerçeve ve kir birikmesini önleyen ve temizliği kolaylaştıran ve böylece tesisata yüksek düzeyde hijyen sunan eğimli bir PVC kaplama .

Örnek Resim

mahya 1

Resimde görüldüğü gibi, renkler farklı olabiliyor.

Yukarıdaki resim örneğimi 5 hadveli modele aittir. 5 hadveli sandviç panel için imal edilmişlerdir.

Çatı tamiri sırasındada kullanım yapılmaktadır. Zamanla çürümüş ya da rüzgar tarafından uçurulmuş mahyaların yerine kullanılır.

 

Metal Çatılarda Vidalamanın Önemi ve Bağlantı Elemanları

Çatıdaki Problemlere Çözümler  Poliüretan Cephe ve Duvar Panelleri - Özellikleri

Çatı Montajı Nasıl Yapılır ? Çatı Montaj Malzemeri Vidaları

Sandviç Panel Aksesuarları Fiyatları – Montaj / Çıkış Kapağı

[pdf id=4901]

Scroll to Top