taşyünü

50 kg / m3 yoğunlukla yola çıkan taşyünü levha, ihtiyaca, talebe ve kullanılacağı alana göre gelişim göstererek yoğunluk + ebat olarak değişir ve yapılara uyumlu bir şekilde monte edilir. Taşyünü sağlıa zararlı tüm anti ürünlerden arındırılmış vaziyettedir.

taşyünü mantolama
taşyünü levha

Taşyünü Levha Ne İşe Yarar ?

Doğal kayaların 1600 – 1700 derede form değiştirerek yünlenme yapan taşyünü izolasyon malzemesi; dış cephelerde mantolama için, çatı arasındaki sıcak ve soğuğu kesmek için, kapı aralarına ve akla gelebilecek hemen hemen her yere uygulanır.

Taşyünü Fiyat ve Taşyünü Levha Fiyatları

Az önceki satırlardaki gibi tip ve ihtiyaç halindeki yoğunluklarına göre değişim gösterir. Ancak 50 kg / m3 olan taşyünü fiyatı; 39 TL civarında seyretmektedir.

Taşyünü Üreticileri

Ülkemizde bir çok firma taşyünü üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamızda ise en kaliteli ve en uygun fiyatlarda taşyünü bulacaksınız.

Taşyünü Sandviç Panel

Taşyünü sandviç panel gibi çatı paneli ve cephe paneli türleride mevcuttur. Bu malzemeler çatılarda ve cephelerde kullanılır. Bakınız : http://www.catiteknik.com/tasyunu_sandvic_panel_fiyatlari.html

5cm Taşyünü Levha Teras ve Çatı İçin 120 DNS / KG

Genellikle teras için; yaz ve kışın sıcak-soğuk hava geçirmemesi için kullanılmakta ve en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

6cm Taşyünü Levha Teras ve Çatı İçin 120 DNS / KG

Kendi başına bir ürün olan ve üzerine hiçbir ekstra malzeme gerektirmeyen taşyünü tipidir. Teraslarda tercih edilmektedir.

Zeytinburnu Demirciler Sitesi İzolasyon Çatı Malzemeleri

  Düz bir çatıyı su yalıtımı için seçilebilecek birçok malzeme bulunmaktadır. İhtiyaç olan Zeytinburnu Demirciler Sitesi İzolasyon ve Çatı Malzemeleri satışı yaptığımız, sıvı uygulanan membranların
Devamı

İstanbul ve Tüm İlçelerinde Çatı Tamiri ve İzolasyon İşleri

Kırk yılı aşkın bir süredir, ekibimiz çatı tamiri etme, yüklenici ve sözleşmeleri başlatma konusunda deneyim yaşadı. İstanbul ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren çatı şirketimiz; hiç
Devamı
DSC_0863-1

Çatı Tamiri Beylikdüzü İstanbul 34520 (Keşif İçin Randevu Talebi)

Kırık kiremit değiştirilmesi için delikler ve çatlaklar ve ipuçları sabitleme dahil; beylikdüzü çatı tamiri ve kiremit ya da metal çatı, onarımı nasıl yapıyoruz sorusunun cevabı
Devamı