taşyünü mantolama

50 kg / m3 yoğunlukla yola çıkan taşyünü levha, ihtiyaca, talebe ve kullanılacağı alana göre gelişim göstererek yoğunluk + ebat olarak değişir ve yapılara uyumlu bir şekilde monte edilir. Taşyünü sağlıa zararlı tüm anti ürünlerden arındırılmış vaziyettedir.

taşyünü mantolama
taşyünü levha

Taşyünü Levha Ne İşe Yarar ?

Doğal kayaların 1600 – 1700 derede form değiştirerek yünlenme yapan taşyünü izolasyon malzemesi; dış cephelerde mantolama için, çatı arasındaki sıcak ve soğuğu kesmek için, kapı aralarına ve akla gelebilecek hemen hemen her yere uygulanır.

Taşyünü Fiyat ve Taşyünü Levha Fiyatları

Az önceki satırlardaki gibi tip ve ihtiyaç halindeki yoğunluklarına göre değişim gösterir. Ancak 50 kg / m3 olan taşyünü fiyatı; 39 TL civarında seyretmektedir.

Taşyünü Üreticileri

Ülkemizde bir çok firma taşyünü üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamızda ise en kaliteli ve en uygun fiyatlarda taşyünü bulacaksınız.

Taşyünü Sandviç Panel

Taşyünü sandviç panel gibi çatı paneli ve cephe paneli türleride mevcuttur. Bu malzemeler çatılarda ve cephelerde kullanılır. Bakınız : http://www.catiteknik.com/tasyunu_sandvic_panel_fiyatlari.html

5cm Taşyünü Levha Teras ve Çatı İçin 120 DNS / KG

Genellikle teras için; yaz ve kışın sıcak-soğuk hava geçirmemesi için kullanılmakta ve en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

6cm Taşyünü Levha Teras ve Çatı İçin 120 DNS / KG

Kendi başına bir ürün olan ve üzerine hiçbir ekstra malzeme gerektirmeyen taşyünü tipidir. Teraslarda tercih edilmektedir.

Üsküdar Çatı Tamiri (İstanbul Anadolu Yakası)

Üsküdar çatı tamiri uygulamalarımızı; apartmanlar, ofisler ve otel gibi alanlarda gerçekleştiren firmamız; kiremit çatı aktarma, membran uygulama yapmakta. ! Metal ya da kiremit çatı ve
Devamı
boardex

Boardex Fiyatları Plaka Ölçü Stok (2019)

İnşaat piyasasına yeni girmiş sayılan, cephe – duvar kaplamak için çok kullanışlı olan bir yapı malzemesidir. Plaka ölçüsü 120 x 240 ebatlarındadır. Ölçü ile her
Devamı
OSB

OSB Fiyat -OSB Nedir – OSB Ölçüleri – 11-15-18

Çoğu zaman duvar, döşeme ve çatı katında bölme plakası olarak kullanılır; İnşaat projeleri için idealdir. OSB nedir (oriented strand board) sorusunun cevabına istinaden; sertifikalı Türkiye’de
Devamı