...

Taşyünü Sandviç Panel – Fiyat ve Stok Bilgisi

tasyunu camyunu eps sandvic panel 3
Türkiye’nin her bölgesine sevkiyat. Soğuk ve sıcak geçirimsiz mükemmel yalıtımlı panellerdir.  Çatı ve cephe kaplama malzemesi olarak kullanılan muhteşem yangın dayanımına sahip (90-10 dakika) , ısı-ses ve su izolasyonunda muhteşem sonuçlar verdiği laboratuvar ortamında kanıtlanmış tiptir! Tüm CE ve TSE – ISO gibi belgelere sahip bu sandviç panel malzemesinin aynı zamanda cephe için olan versiyonuda mevcut olup çatı sandviç panel özelliklerinin aynısını taşımaktadır. Fiyatlar açısından firmamızdan yardım alabilrsiniz.
Taşyünü sandviç panel fiyatları çatı-cephe için uygun ve ekonomiktir.
Taşyünü sandviç panel fiyatları çatı-cephe için uygun ve ekonomiktir.
Sandviç Panel Sağlığa Zararlımıdır ?

Solunmadıkça ya da vücut içine girmedikçe zararı olan bir ürün değildir. Bir çok gaz ve zararlı maddelerden arındırılmış durumda olan bir çatı kaplama malzemesidir. Taşyünü dolgulu sandviç panel fiyatları çatı-cephe-duvar için özel hazır stokta mevcuttur.

Taşyünü Dolgulu Panel Fiyatları

Fiyatı oldukça değişken ve hammade zamlarına bağlı olarak yükselen ya da inen fiyatta bir malzeme türüdür.

Taşyünü Çatı Türleri Sandviç Panel

Sandviç panel çatı ve sandviç panel duvar – cephe olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca TPO membranlı ve PVC versiyonları olanları mevcuttur.

Taşyünü Panel İle Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı sistemleri, bina – çatı arası serilen örtülerle gerçekleştirilmektedir. Fiyatlar : döviz yükselişiyle birlikte yukarılara çıkmıştır.

Değişken Çatı Cephe Sandviç Panel Fiyatı

Taşyünü panel fiyatları oldukça değişken ve hammade zamlarına bağlı olarak yükselen ya da inen fiyatta bir malzeme türüdür duvar – cephe olarak ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca TPO membranlı ve PVC versiyonları olanları mevcuttur.

Taşyünü Sandviç Panel Montajı Nasıl Yapılır ?

  1. Isı koruma tesislerinin (fırın gibi) yüzeyinin kurumasını sağlamanız gerekir, sızıntı yoktur. Taşyünü Kurulu ve kaya yünü yakından sırayla ısı kaybı minimum izin için ortak popo zorunda hissettim ,
  2. Dış mekan yalıtımı için Kaya yünü ürünleri veya mekanik aşınmaya karşı savunmasız olduğunda yüzeyinde metal veya plastik paket kullanmak ve eklem sıkılığına ve sızdırmazlığa dikkat etmek en iyisidir. Soğuk bölgelerde kullanılırsa, yüzeyde nem geçirmez bir tabaka tabakası ile birleştirilmelidir.
  3. Poliüretan taşyünü yalıtım levhası, sıcaklık 200 santigrat dereceden büyük olduğunda uygun dış kılıf ile birleştirilmeli ve ürün kalınlığını ve değişim yoğunluğunu oluşturmayacaktır.
  4. Isı koruma çivisi ile birleştirilmeli ve büyük çaplı veya duvar taş yünü yalıtım ürünleri ekipmanlarında kullanıldığında korunmalı ve sıcaklık 200 ° C’den büyük olmalıdır.

SANDVİÇ PANEL MONTAJI AŞAMASI

Panelleri İnceleyin

Scroll to Top