Çatı Temizliği, Çatı Temizleme

Temmuz 19, 2019by catitekn

Bakım & Onarım Çatı Tamiri Genel Çatı Temizliği | Çatı Temizlik Firması Çatı Oluk Temizliği

Profesyonel çatı temizliği firmamızın amacı çatı sahiplerine çatı temizlik hizmetleri için en iyi seçeneklerini sunmaktır. Uzman çatı ustası elemanımız, size ücretsiz bir tahmin vermek için kapıda kişi olacak ve tüm çatı temizleme çalışmalarını tamamlayan kişi olacak. Fiyatlarını çok uygun fiyatlı tutar ve tüm müşteriler için samimi ve güvenilir hizmet ile ücretsiz tahminler sunar. çatı oluk temizliği İstanbul İzmit Tekirdağ

1979’dan Beri Faaliyet
1979’da çatı işlerine başladık. Bu, çatı temizliğinin ev sahiplerine, zona kalıp, mantar ve liken tarafından hasar gördüğünde çatılarını değiştirmek için uygun bir alternatif olarak daha fazla bilinmesiyle büyük bir avantaj oldu. Çatı tamiri ve çatı izolasyonu yaparken genel temizlik yapmak ve çatıyı kirlerden arındırmak çok önemlidir..

çatı ustası istanbul gebze kocaeli
çatı ustası istanbul gebze kocaeli

Kaliteli Hizmet

Her çatı temizleme işi 18 yıllık tecrübesi ile yapılır ve sahipleri arkasında duran iyi bir isim. Bir iş tamamlandığında, müşteri bir şey dokundu istiyor, ya da başka bir şey de temizlenmiş istiyorsa, o zaman ve orada yapılır. çatı Temizlik iş tamamlandığında her müşteri mutlu olduğundan emin olmak için çaba göstermektedir.

Çatı Oluk Temizliği

Neden Çatı Oluk Temizliği

Çatını temizlemek için birçok nedeni vardır. Temiz bir çatı estetik açıdan daha hoş olmakla kalmaz, aynı zamanda çatınızı temizlemek sağlığınız veya ailenizin sağlığı için daha iyi olabilir. Yaygın çatı malzemeleri bulunan mantar büyüme özellikle küçük çocuklar için tehlikeli olabilir bilinen bir solunum tahriş edici olduğunu. Aşağıda, çatınızı temizlemek için temel avantajların bir listesi verilmiştir:

Çatı ömrünü uzatmak
Mülkünüzün değerini artırın
Geliştirmek veya aile veya ev veya mülkiyet işgalcilere sağlığını korumak

Sandviç Panel Çatılarda Temizlik

Bu yüzden onun çatı denetlenir ve düzenli olarak temizlenmiş almak için bir mülk sahibinin yararına olduğunu. Düzenli çatı temizlik ve bakım çatı ömrünü uzatır ve onarım ve değiştirme hattı aşağı size çok para kazandırır. Sağlıklı, temiz bir çatının mülkünüzün satış değerini artırabileceğinden bahsetmiyorum bile.

Güvenli olmayan yüksekliklerde çalışırken ÇATINIZI temizlemek için tehlikeli olabilir. Yanlış kimyasalları veya ürünleri de kullanabilirsiniz ve çatılara daha fazla zarar verebilirsiniz. İşi doğru, güvenli ve hızlı bir şekilde yapmak için eğitilmiş profesyonellere bırakın.

Temizlediğimiz çatı çeşitleri
Çatılar farklı malzeme türlerinden yapılır. Sandviç panel ve diğer çatılar olmak üzere her türlü çatıyı temizliyoruz:

Çatınızda kullandığımız yıkama / temizleme tekniğinin türü, çatının türüne ve durumuna bağlı olacaktır. Beton veya metal çatılar için basınçlı yıkama etkilidir. Bu, kir, küf, kir ve algleri yıkamak için yüksek basınçlı su kullanmayı içerir. Başka bir temizleme seçeneği, adından da anlaşılacağı gibi, çatı tamiri yaparken yıkıcı büyümeleri gidermek için çevre dostu kimyasalların kullanılmasını içeren yumuşak yıkama veya kimyasal temizliktir. Çatı kirlerini gidermede etkili olan ancak aynı zamanda çatı zona üzerinde nazik olan özel olarak formüle edilmiş bir temizleme uygulaması kullanıyoruz.

Çatı İzolasyon

Çatı  Temizlik Videosu

Oluk Temizleme

PROFESYONEL DESTEK ALINinfo@catiteknik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7
BİZE YAZIN
info@catiteknik.com

ÇATI TEKNİK, 2023 ©