Gizlilik Politikası

fabrika çatısı

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası sayfamıza hoş geldiniz! Mağazamızın hizmetlerini kullandığınızda, bilgilerinizi bize güvenebilirsiniz. Bu Gizlilik Politikası, topladığımız verileri, neden topladığımızı ve ne yaptığımızı anlamamıza yardımcı olmak içindir. Bizimle bilgi paylaştığınızda, hizmetlerimizi sizin için daha da iyi hale getirebiliriz. Örneğin size daha alakalı arama sonuçları ve reklamları gösterebiliriz, insanlarla bağlantı kurmanıza veya başkaları ile daha hızlı ve daha kolay paylaşımda bulunmanıza yardımcı olabiliriz. Hizmetlerimizi kullanırken bilgiyi nasıl kullandığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruyabileceğinizi açıkça belirtmenizi isteriz. Bu önemli; Umarız okumak için zaman ayırır. Unutmayın, bilgilerinizi yönetmek ve gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için denetimler bulabilirsiniz. Mümkün olduğunca basit tutmaya çalıştık.

VERİLERE ERİŞME, DÜZELTME VE SİLME HAKKI, VERİ İŞLEMEYE İTİRAZ ETME HAKKI

Müşterilerimiz kendilerine ait kişisel verilere erişme, bunları düzeltme ve silmek hakkına sahiptir ve yazılı istekte bulunarak istediği zaman bu verilerin işlenmesine itiraz edebilir. Şirket kişisel verilerin güvenliğini ve mahremiyetini korumak ve yetkisiz üçüncü şahıslar tarafından değiştirilmiş, bozulmuş, tahrip edilmiş veya erişime maruz kalmamak için gerekli tedbirleri almak için her türlü çabayı göstermektedir. Bununla birlikte, Şirket Internet kullanımıyla ilgili her bir riski kontrol altında tutmamaktadır ve bu nedenle Site kullanıcılarını Internet’in işleyişi ve kullanımı ile ilgili olası riskler konusunda uyarmaktadır. Site, diğer web sitelerine veya diğer internet kaynaklarına bağlantılar içerebilir. Şirket, bu web sitelerini ve dış kaynakları kontrol edemediğinden, bu web sitelerinin ve dış kaynakların sağlanması veya sergilenmesinden sorumlu tutulamaz ve içerik, reklam, ürünler, hizmetler veya başka herhangi bir materyalden sorumlu tutulamaz. Bu web sitelerinden veya dış kaynaklardan veya bu sitelerden veya bu sitelerden edinilebilir.

KİŞİSEL VERİLERİN YÖNETİMİ

Birçok hizmetimiz için kişisel verilerinizi online olarak görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, verilerinizi toplama ve kullanma hakkında seçim yapabilirsiniz. Kişisel verilerinize nasıl erişebilir veya bunlarla nasıl kontrol edebileceğinizi kullandığınız servislere göre değişir. Mağazamızdan, e-posta, SMS, fiziki posta ve telefon yoluyla promosyonel bildirim almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Promosyon amaçlı e-posta veya SMS mesajı aldıysak ve devre dışı bırakmak istiyorsanız, bu mesajdaki talimatları takip ederek bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, iletişim bilgilerini güncellemenize, iletişim tercihlerini yönetmenize, e-posta aboneliklerini devre dışı bırakmanıza ve e-posta aboneliklerini devre dışı bırakmanıza izin veren Şirket Tanıtım İletişim Yöneticisi’ni ziyaret ederek ve imzalayarak promosyon e-postası, telefon görüşmeleri ve posta postalarının alınması hakkında seçim yapabilirsiniz. Iletişim bilgilerinizi ortaklarımızla paylaşın. Bu seçenekler, belirli mağaza hizmetlerinin bir parçası olan zorunlu hizmet iletişimleri için geçerli değildir.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER

Mağazamız, etkin bir şekilde çalışmak ve hizmetlerimizle ilgili en iyi deneyimleri sağlamak için verileri toplar. Kişisel bir hesap oluştururken olduğu gibi doğrudan bu verilerin bir kısmını sağlıyorsunuz. Bunlardan bazılarını, örneğin çerezler gibi teknolojileri kullanarak ve cihazınızda çalışan yazılımlardan hata raporları veya kullanım verileri kullanarak hizmetlerimizle nasıl etkileşim kurduğunuzu kayıt ederek elde ediyoruz. Üçüncü taraflardan (diğer şirketler de dahil olmak üzere) veri topluyoruz. Örneğin, topladığımız verileri, diğer şirketlerden demografik veriler alarak tamamlıyoruz. Ayrıca, belirli hizmetleri bulunduğunuz yere özelleştirmek için IP adresinize dayalı bir yer belirlememize yardımcı olması için başka şirketlerin servislerini de kullanıyoruz. Topladığımız veriler kullandığınız hizmetlere ve özelliklere bağlı.

BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ

Mağazamız, topladığımız bilgileri üç temel amaçla kullanmaktadır: işimizi yürütmek ve sunduğumuz hizmetleri (iyileştirme ve kişiselleştirme dahil) sağlamak, tanıtım iletişimleri de dahil olmak üzere iletişim göndermek ve reklam göstermek için. Bu amaçları gerçekleştirirken, toplamakta olduğumuz verileri, kullandığınız çeşitli mağaza hizmetleri ile birleştirerek size daha sorunsuz, tutarlı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaktayız. Bununla birlikte, mahremiyeti arttırmak için, bazı veri kombinasyonlarını önlemek için tasarlanmış teknolojik ve prosedürel güvenlik önlemleri geliştirdik. Örneğin, doğrudan kimliği belirleyen, adınız, e-posta adresiniz veya telefon numaranız gibi, kimliği doğrulanmamışsa (oturum açılmadığınızda) sizden topladığımız veriler.

BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMA

Kişisel verilerinizi, rızanızla veya herhangi bir işlemi tamamlamak için veya talep ettiğiniz veya yetkili olduğunuz herhangi bir hizmeti sunmak için gerekli şekilde paylaşıyoruz. Örneğin, içeriğinizi üçüncü taraflarla paylaşmamızı söylediğinizde paylaşıyoruz. Bir satın alma işlemi yapmak için ödeme verileri sağladığınızda, ödeme verilerini ödeme işlemlerini yürüten veya diğer finansal hizmetler sağlayan bankalar ve diğer kuruluşlarla paylaşacağız ve dolandırıcılık önleme ve kredi riskini azaltma işlemlerini yapacağız. Buna ek olarak, kontrollü iştiraklerimiz ve bağlı şirketlerimiz arasında kişisel verileri paylaşıyoruz. Kişisel verilerini, bu beyanda açıklanan amaçlar doğrultusunda bizim adımıza çalışan tedarikçilerle veya temsilcilerle paylaşıyoruz. Örneğin, müşteri hizmetleri desteği sağlamak veya sistem ve hizmetlerimizi korumak ve korumak için kiraladığımız şirketler, bu işlevleri sağlamak için kişisel verilere erişmek zorunda kalabilirler. Bu gibi durumlarda, bu şirketler veri gizliliği ve güvenlik gereksinimlerimize uymalı ve bizden aldığı kişisel verileri başka herhangi bir amaçla kullanmasına izin verilmez. Ayrıca, kişisel verileri, varlıkların birleşmesi veya satışı gibi kurumsal bir işlemin bir parçası olarak ifşa edebiliriz.

Scroll to Top