Çatı İzolasyonuDÜZ ÇATILARDA TAMİR – İZOLASYON VE ONARIM İŞLEMLERİ

Ekim 19, 2020by catitekn

ACİL TİCARİ ÇATI ONARIMI

Kurumunuz çatı hasar veya sızıntı varsa, hızlı bir şekilde sorunu bulmak ve zamanında gerekli çatı onarımları yapmak ticari bir çatı onarım yüklenici olması önemlidir. Çatı senin operasyonları ve personel kesilmez böylece acil dikkat gerektiren ticari çatı onarımları için acil hizmet vermektedir.

ticari çatı sistemi yaşlılık veya beklenmedik hasar muzdarip, sizin tesisine zararı en aza indirmek için hızlı bir şekilde tamir edilmelidir. Çatı anda bizim hizmet alanlarında ticari çatı sistemleri tamir eneyimi fazla 54 yıl var. Servis ekibimiz genellikle kaliteli acil çatı onarımları ile çatı ömrünü uzatabilirsiniz.

GARANTİLİ ACİL ÇATI ONARIMI

Eğer ticari bina acil çatı onarımı için Çatı işe zaman, deneyimli sendika roofers yetenek ile birlikte yüksek kaliteli çatı malzemeleri katma değerini alırsınız. sunduğumuz tüm onarımlar bizim üreticileri tarafından sunulan ürün garantilerine ek olarak Çatı en 2 yıllık İşçi Garantisi ile desteklenmektedir. Eğer acil çatı hizmetleri ya da zamanında çatı onarım ihtiyacınız olsun, amacımız biz tamir hasar sonrası uzun korumalı çatı bırakmaktır.

ÇATI SİSTEMLERİ HER TÜRLÜ İÇİN ACİL ONARIM

İleri çatı uygulamalarında lider yükleyici olarak, Çatı çatılar her türlü gerekli deneyim ve bulmak için kaynak ve onarım hasar var. EPDM, PVC, TPO, bitümlü ve su yalıtım membranları ile geniş uzmanlığı ile, değerlendirmek ve doğru herhangi bir ticari çatı tamir edebilirsiniz. Her çatı uygulaması için çatı onarım kalıcı teslimat için uygun tekniği biliyorum. Acil çatı onarım gerektiğinde, binanızı ve yolcuları korumak için çatı profesyonel sendika Çatıcılık güveniyorum.

24/7 Acil Çatı Müdahale

Acil çatı onarım ortaya çıktığında, sen hemen yanıt ve kanıtlanmış uzmanlığı ile üne sahip bir ticari çatı müteahhit gerekir. Çatı, sizin çatı durumunu incelemek hasarın kapsamını belirlemek ve gerekli acil çatı onarımı gerçekleştirmek için ekipleri eğitti. Gece ya da gündüz Çatı 24/7 acil çatı hizmeti sunmak için işgücü ve kaynaklara sahiptir.

PROFESYONEL DESTEK ALINinfo@catiteknik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7
BİZE YAZIN
info@catiteknik.com

ÇATI TEKNİK, 2022 ©