...

Poliüretan Sandviç Panel – Çatı Fiyatları

sandviç panel duvar - cephe paneli

Büyük sanayi ve çeşitli bina çatılarında kullanılan poliüretan dolgulu sandviç panel fiyatları ve birim fiyat, alüminyum soğuk hava depoları, depolar, sergi ve spor salonları, okullar ve diğer büyük binaların duvarları en aynı zamanda bakım ve kolay gelen istikrar, ucuz montaj, özgürlük gibi diğer teknik gereksinimleri karşılarken ısı yalıtımı sağlayan bileşenlerden imal edilmiştir demontaj ve yeniden.

POLİÜRETAN CEPHE PANELİ

Bir cephe metal paneli uygulaması Kaynak: Metal yüzlü sandviç paneller ile bu uygulamalar için optimum çözüm buldu. Prefabrik dış duvar ve hafif tavan bileşenleri olarak, katı bir köpük göbek sıkıca köpükleştirme işlemi sırasında karşı-sert poliüretan dolgulu sandviç panel fiyatları köpük bağları için, bir kesme-dirençli bir biçimde bir araya metal panelleri birleştirir. 6,000 m2 yeni stoklarımız hazır ! Depolarımızda sizleri bekleyen panellerimizi kısa zaan içinde temin edebilirsiniz. İstanbul – Kocaeli ve İzmir depolarımızdan anında satın almak için iletişim bölümünden bilgilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. poliüretan dolgulu sandviç panel birim fiyat artan soğutulmuş araçlar için yük taşıyan sandviç panel çekirdek malzemesi olarak kullanılmaktadır.

poliüretan cephe paneli
poliüretan cephe paneli

Çerçeve, zemin ve çatı kirişleri yapımında izolasyonlu mahfazalar ve araçların, özellikle önemlidir. jolting, darbeler ve titreşimler yüksek mukavemetli gereksinimleri yol karayolu taşımacılığı, içinde, sert uzun vadede bu baskıyı son derece esnek olmak zorundadır. Bu mekanik şartlara ek olarak, sert poliüretan dolgulu sandviç panel birim fiyat, ısı iletkenliği bakımından izolasyon değerleri ve uzun süreli stabilite yüksek ısı olması gerekir. Suyun içeri doğru difüzyon güvenilir difüzyon dayanıklı astarlardan kullanılarak engellenebilir. metal yüz yüzeyi işlenmiş alüminyum ya da çelik levhalar ya da cam elyaf-takviyeli plastik laminat oluşur ve göbek gelen yapılmıştır. bunların Uygulamaya bağlı olarak, yüzey düz veya hafif ya da çok profilli olabilir. Bunlar doğru dil ve oluk eklemleri ile sağlanır böylece kolayca monte ve mükemmel birbirine uygun olabilir. https://www.youtube.com/watch?v=JtulfcUCh5Y

Avantajlar:

  • Isı köprüleri olmadan optimum yalıtım
  • Hafif Difüzyon geçirmez İnce duvarlar
  • Üstün yük taşıma kapasitesi
  • Montaj kolaylığı Bakım gerektirmeyen, hijyenik, kolay temiz bir yüzey
  • Büyük duvar ve çatı panelleri Hızlı ve kolay hava ne olursa olsun derz Bileşenler sökülüp yeniden kullanılabilir
  • Ekonomik, sanayi üretimi ile tutarlı kalite Yaratıcı ve çok yönlü

Taşyünü Sandviç Panel

Çatı ve duvarlar için sandviç panel seçeneklerimiz burada. Trapez sac, oluklu çelik veya metal kiremitten üst kabuklu çatı panelleri. Duvarlar için sandviç paneller, dil ve oluk bağlantısıyla veya gizli tertibatlarla mevcuttur. İzolasyon olarak poliüretan köpük veya mineral yün kullanıyoruz. Akustik sandviç panellerimiz hem çatılar hem de duvarlar için kullanılabilir. Çatı için sandviç paneller Poliüretan köpük göbeğine sahip sandviç paneller (PUR / PIR), çatı ve dış tavan gibi yalıtım ve iç tavan için eşit derecede etkili yalıtım elemanlarıdır. Trapez, oluklu ve kiremit profilleri olarak sunulan sandviç elemanlar. Duvarlar için sandviç levhalar Sandviç duvar elemanları, çatı elemanları ile aynı özelliklere sahiptir. Salonlarda ve binalarda duvar veya tavan olarak kullanılır.

poliüretan dolgulu alüminyum sandviç panel

Dil ve oluk bağlantı sistemi olarak veya gizli tertibatlarla mevcuttur. Çatı yangından korunma Yangından korunma tavanımız, mineral yünlü bir destek göbeğine sahip, kendinden destekli, oda sızdırmaz, ısı yalıtımlı bir paneldir. Duvar yangından korunma Yangından korunma duvarımız, yangından korunma çatımızla aynı özelliklere sahiptir ve yangına dayanıklı duvarların imalatı için uygundur. Çatılar için akustik sandviç paneller Çatıda kullanılan akustik sandviç panellerimiz, mineral yün yalıtkan bir göbeğe sahiptir ve iç kısımlarında ses azaltıcı akustik delikler vardır. Duvarlar için akustik sandviç levhalar Akustik duvar elemanları, çatıdaki benzerleri gibidir ve odada daha iyi akustik sağlamak için yalıtım bileşenleri olarak kullanılır. Tek poliüretan dolgulu alüminyum sandviç panel 10 mm poliüretan köpüklü tek sandviç paneller. PUR köpüğünden dolayı, ses azaltıcıdır ve damlama eğilimi azalır. İçeride alüminyum folyo ile de temin edilebilir.

Scroll to Top