Çatı KaplamaSandviç PanelSandviç Panel Malzemesi ve Özellikleri - Çatı ve Cephe TipleriSandviç Panel Satın Al – Hemen Teslim (2021 Fiyatları)

Mart 10, 2015by catitekn
https://www.catiteknik.com/wp-content/uploads/2015/03/sandvicpanel-2.jpg

Sandviç Panel Kataloğumuzu İndirin

Sandviç panel; boya gibi kaplamalara gerek kalmaksızın, su ve ısı yalıtımı sağlayarak, binaların dış kabuğunu estetik bir şekilde oluşturur. Sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları ve hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike beton olan yapılarda kullanılır.

Sandviç Panel Nedir ?

Panel, ortada ısı yalıtım amaçlı dolgu malzemesi (PUR, PIR, Taşyünü) ile her iki yüzünde metal trapez levha olan çatı, cephe ve soğuk oda malzemesidir.

Sandviç Panel Uygulama Alanları 

Sanayi yapıları, Askeri yapılar, Sosyal yapılar, Zirai yapılar, Spor tesisleri,Şantiye Binaları, Silolar, Hipermarketler, Alışveriş merkezleri, Hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik,ahşap veya prefabrike beton olan yapılarda kullanılır. İstanbul, Kocaeli ve tekirdağ başta olmak üzere tüm Türkiye’de satış ve panel montajı yapmaktayız.

Çatı Paneli Teknik Özellikleri

Poliüretan dolgulu çatı panellerimiz form itibariyle 5 hadvelidir. 5 hadveli olması sebebiyle üst kat kaplamada m2 başına düşen metal ve poliüretan miktarı fazladır. Bu aynı zamanda panelin yük taşıma kapasitesini artırmaktadır.

Poliüretan yoğunluğu yaklaşık 40 kg/m³’tür.

• Poliüretan EN DIN 4102-B normuna uygun olarak B2 yanmaz özelliğe sahiptir.

• Yüksek ısı yalıtımı sağlayan poliüretan izolasyonlu malzemeler önemli oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

• Isı iletkenlik katsayısı 0,02 W/MK’dır.• Ral kataloğumuzdan herhagi bir renk seçilebilir.

• Panel üretimimizde kullanılan galvaniz sac sıcak daldırma yöntemi ile galvanizlenmektedir. İsteğe bağlı olarak A3005 alaşımlı Alüminyum malzeme de kullanılmaktadır.

• Yüksek ısı yalıtımı sağlayan paneller önemli oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

• Panellerin birbiriyle olan birleşimlerinde B2 sınıfı yanmazlığa sahip özel ithal norton izolasyon bandı bulunmaktadır. Bu bant panelin bir yüzeyine poliüretan ile beraber girdiği reaksiyon sonucu kendiliğinden yapışmaktadır. Fabrikasyon ayrılmazlık garantisi olup; uzun yıllar boyunca çatı ve cephe’de sağlam bir yapı malzemesi olarak su geçirmezliğini koruyacaktır. Uygun sandviç panel fiyatları almak için irtibata geçmeniz yeterlidir.

"sandvic-panel/Çatı Paneli

https://www.youtube.com/watch?v=JtulfcUCh5Y

 

PROFESYONEL DESTEK ALIN[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
KONUM
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7