Sango Otomotiv

sango log

TOSB Otomotiv Organize Sanayi Bölgesi’nde, tam olarak 41420, Tosb Otomotiv Osb/Çayırova/Kocaeli adresinde yer alan Japon otomotiv firması SANGO A.Ş.’nin PVC – TPO membran çatı tamiri işlerine gönül rahatlığıyla başladık.

PVC – TPO Membran Çatı Tamiri

SANGO A.Ş.’nin çatısındaki PVC – TPO membran çatıda yaşanan sorunları titizlikle ele alıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte, çatının dayanıklılığını ve su yalıtımını sağlamak adına gerekli adımları attık. Bu sayede çatının uzun ömürlü olması ve gelecekte oluşabilecek sorunların önlendiğinden emin olabilirsiniz.

Çatı Temizliği ve İzolasyon İşleri

Çatı tamiri sırasında sadece sorunlu bölgelerle sınırlı kalmayıp, çatının genel durumunu da göz önünde bulundurduk. Bu nedenle çatı temizliği işlemlerini de titizlikle gerçekleştirdik. Ayrıca, parapet kenarları ve izolasyon işlerini de başarıyla tamamladık.

Kalite ve Güvence

İşimizi sadece tamamlamakla kalmıyor, aynı zamanda en üst düzey kalite ve güvenceyi sağlıyoruz. SANGO A.Ş. projemizde de firma çatınızın güvenliği ve dayanıklılığı için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İşimizin arkasında duruşumuz, müşteri memnuniyetimiz ve uzmanlığımızla sizlere güvence veriyoruz.

Adres

SANGO A.Ş.’nin adresi: 41420, Tosb Otomotiv Osb/Çayırova/Kocaeli şeklindedir.

Geleceğe Doğru

SANGO A.Ş. projemiz, sadece bir çatı tamiri değil, aynı zamanda gelecekteki projelerimizin teminatıdır. Teknolojik uzmanlığımız ve deneyimli ekibimizle, çatılarınızın sağlamlığını, dayanıklılığını ve performansını artırmak için buradayız. Sizlere en iyi hizmeti sunmak ve çatılarınızı uzun ömürlü hale getirmek bizim önceliğimizdir.

http://sango-sti.com/tr/index

Sango Otomotiv Fabrika Binasında Çatı İzolasyonu

Mevcuttta bulunan çatıda uyguladığımız çatı izolasyonu işlerimiz devam etmektedir.

Scroll to Top