Profesyonel Çatı Tamiri Firması

Aralık 1, 2019by catitekn

Fabrika – depo gibi su sızdıran ve çatı tamiri ustası gereken çatı ve cephelerde profesyonel ve garantili tamir çözümlerini 1979’dan günümüze gelen tecrübe ile sağlamaktayız. İstanbul, İzmit, Çerkezköy gibi yerlerde sandviç panel çatılarınızın yağmurlarda su sızdırmasını önlemek için uzman çatı tamircisi garantili ve kesin çözüm! Ücretsiz keşfimizden yararlanmak için bize telefonla ya da keşif talep formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Mevcut yapılmış sandviç panel, trapez sac, atermit, alüminyum, çelik konstrüksiyon vb. gibi sorunlu ve yağmurda su akıtan fabrika, depo vb. çatılarınızın tamirini ve onarımını profesyonel ekipleriyle ve malzemeleriyle gerçekleştirmekte olan firmamız hizmetinizdedir. Bulunduğumuz mevsim çatılarınızın için en uygun zamanlardan birisidir. Zaman kaybetmeden problemlerinizi kafanızdan atmanın en kısa yolu bizi aramak. Aşağıdaki kategorilerde 1979’dan belli çatı tamiri gerçekleştirmekteyiz.. Su izolasyonu ve çatı tamiri fiyatları keşiflendirme için bize danışınız. Çatı tamircisi firmamız; İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ bölgelerinde hizmet vermektedir.

Çatı Tamiri Fiyatları

Mevcut yapılmış endüstriyel alanların, fabrikaların, depoların, kapalı spor salonlarının,vb yapıların çatısındaki çatı örtülerinin yağmur,rüzgar,vb. gibi olaylardan dolayı meydana gelen sorunlarını kalıcı olarak garantili şekilde gidermekteyiz.

Mevcut yapılmış çatının; muhtelif yerlerinden (35 yıllık tecrübemiz ile su sızdıran bölgeleri profesyonel bir şekilde tespit etmekteyiz) sızan suları önleyip çatıyı sızdırmaz hale getirmekteyiz.
Endüstriyel alanlarda ve tesislerde uyguladığımız özel izolasyon sistemleri yapılarınıza kalıcı çatı çözümleri getirmekte.
REFERANSLARIMIZ bölümünden gerçekleştirdiğimiz çatı izolasyonu vb. sistemlere göz atabilirsiniz.
Yapılarınızın çatılarına ,çatı aktarma özelliklerine göre özel işlemler uygulamaktayız. Çatı tamiri fiyatları için keşif talebi yollamanız yeterli olacaktır. İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ

çatı tamiri yaptığımız çatılara firma garantisi vermekteyiz.
çatı tamiri yaptığımız çatılara firma garantisi vermekteyiz.

Çatı Tamiri Nasıl Yapılır?

Firma yetkililerimiz tarafında keşif yapılan çatı’larınız tekliflendirme aşamasından sonra tarafınızın onayı ile anlaşılan biçimde çatılarınıza en uygun biçimde gereken tamir çatı tamiratı tadilat onarım vs . garantili şekilde gerçekleştikten sonra tarafınıza teslim edilir. Çatı tamiricisi uzman ustalarımız tarafından garantili tamirat ve sus yalıtımı gerçekleştirilir.

Tamirat Hangi Çatılara Uygulanabilir ?

Çatı’da mevcut bulunan malzeme (panel,sac,atermit vs.) tamamen işlevini yitirmemiş ise çatı kaplaması uygulamaları her çatı’ya tarafımızca garantili olarak uygulanabilmektedir.

Çatımı Kurtarabilecekmiyim Diye Düşünmeyin Çaresi Var !

1979’dan bugüne edindiğimiz deneyimler sayesinde her tip çatıyı yağmurdan, rüzgardan kurtarabilmekteyiz. Çatı Teknik sayesinde aklınızın bir köşesinde çatı tadilatı olmayacak.

Tamir ile ilgili her soruyu tarafımıza sorabilirsiniz, müşteri memnuniyeti firmamız için ilk sıradadır. Firma yetkililerimizce çatı tamiri ile ilgili tüm sorularınız memnuniyetle cevaplanacaktır.

Çatı kaplı çatılarda, sıradan malzemeler neredeyse hiç bir çözüm getirmemektedir. Tamir ettirdiğiniz fabrika çatılarınızın bir kaç yağmurdan sonra yine aynı sorunla karşılaştığını göreceksiniz. Uzman firmamız PVC membran – TPO MEMBRAN kaplı çatıların yağmurda su kaçağı ve su sızıntısını engelleyen yeni nesil malzemelerle, firma garantimiz altında başarılı bir şekilde bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Çatı tamircisi hizmet vereni olarak teknik ekipmanlarımız ile artık su sızıntıları olmayacak !

Birçok durumda tamir ustası, tamir veya bir yerine karar kolay bir tanesidir. Bir tek, izole kaçak çatıda sadece küçük bir bölümü etkileyen bulunursa, onarım genellikle daha iyi bir seçimdir; tüm çatı üzerindeki uygulanacak tamirat, çatınızı kurtarmaya yetecektir. Ne yazık ki, çatı değişimi, kiremit aktarma vs çatı onarımı hep böyle kolay bir karar değildir. Birçok durumda, en iyi seçim sonunda sadece yapılır hasar değil aittir ama çatı malzemesi üzerinde sizinle uğraşıyoruz. Ortak çatı yapımı malzemesi seçenekleri aşağıdaki bilgiler hasar oluştuktan sonra onarım veya değiştirme sizin için doğru olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmak için burada:

Sandviç Panel Çatı İzolasyonu

Sandviç panel kaplı çatı tamiri ve yaygın malzeme seçenekleri asfalt, metal, kayrak, karo ve ahşaptır. Bu malzemelerin her biri tamir veya hasar oluştuğunda değiştirilmesi, ancak bireysel özellikleri ve yaşam beklentisi olan sizin için en uygun maliyetli rota büyük bir rol oynayacaktır olabilir ya!

Likit membran kolayca ülkedeki en popüler çatı malzemesi seçimdir. Ucuz, güvenilir ve kolay kurulumu ederken, asfalt da piyasadaki en dayanıklı seçeneklerden biridir.

Metal Çatı bir çatı malzemesi olarak popülerlik kazanıyor. Eski metal çatı haklı yağmur duşu, pas tabi ve kötü yalıtkan sırasında gürültülü olmakla suçlandı rağmen, bugünün metal çatı uygun fiyatta ve dayanıklılık mükemmel bir denge ile ev sahibi sağlar.

Metal çatı tamiri ülkenin belirli bölgelerinde son derece popüler. Çok pahalı ve çok dayanıklı, kiremit çatı, hem de ev daha çekici hale, ancak onun değerini yükseltecektir sadece bir yatırımdır.

Çatı tamirat işi yaparken; çatı malzeme seçeneklerimiz her zaman en kalitelisi olduğunu bilmenizi isteriz. Bu kalite sayesinde; uzun yıllar dayanıklı ve su izolasyonu uygulaması gerçekleştikten sonra; kaliteli çatı tamiratı işi garantili olacaktır. İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ

Çatı Tamiri Ustası

Müşterilerimizin %100’ünün işlerinden memnun olmasını sağlamak için her türlü çabayı göstereceğiz ve çatı tamiri ustası firmamız; tüm müşterilerimiz için mükemmel müşteri hizmetleri ve temsil sağlayacağız.

  • Çerkezköy, Tekirdağ
  • Çorlu, Tekirdağ
  • Lüleburgaz, Tekirdağ
  • Kıraç, Büyükçekmece, İstanbul
  • Gebze OSB, Kocaeli
  • Tuzla, İstanbul
  • Dilovası Organize Sanayi Bölgesi Dilovası, Kocaeli/İzmit
  • Şekerpınar, Gebze, Kocaeli
  • Gebze Osb/Gebze/Kocaeli

Gibi lokasyonlarda anında keşif yapabilmekteyiz.

Endüstriyel çatılarda işimizin ve işçilerin garantisini sunuyoruz. 5 yıldızlı çatı kaplama ve restorasyon çalışmaları tamamen ISG uyumlu ve sigortalı.

Çatı Oluk Tamiri Nasıl Yapılır?

Tipi ne olursa olsun akan çatılarda oluk yapılması şarttır. Yağmur tahliyesi için su tahliye nasıl yapılır ve hangi malzemeler kullanılır ? Sac büküm olukları tercih etmekteyiz. 0,50 mm kalınlıkla başlayan özel sac büküm yağmur oluğu ile çatı tamir gerçekleşiyor. Ahşap çatı sistemine bakıldığıda ise durum farklıdır ve detaylı keşif sorası rapor çıkar. Uzu ömürlü bir çatı kaplamada olukların sağlam olması yapının ömrünü dahada uzatmaktadır.

Kar İle Tamir İlişkisi Yazımız

Videosu

PROFESYONEL DESTEK ALINinfo@catiteknik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
KONUM
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7
BİZE YAZIN
info@catiteknik.com

ÇATI TEKNİK, 2023 ©