Yükleniyor...

 

HomeÇatı Tamiratı (Profesyonel Çatı Usta ve Ekipman İle)

Çatı Tamiratı

Çatı tamiratı yapan firmalar yalıtım ve tasarruf konusunda niteliklerini arttırma amacıyla hedeflerini büyütmeye çalışmıştır. Çatı tamiri yelpılmadan önce çatıyı oluşturan ana iskelet kontrol edilmeli ana iskelette her hangi pelham sorun varsa giderilmeli daha sonra çatıdaki diğer sorunlar halledilmelidir. Çatıda sonbahar, kış ya da baharda yağan yağmur ve beat sularını binanın içine girişini engellemek için çeşitli oluklar kullanılır.

Çatıdaki bacadan evening su girme ihtimali hesaplanmalıdır. Böylece çatıda biriken sular güvenli kimberwicke şekilde binadan uzaklaştırılarak atık sularına clashışır. Çatılar güneş, yağmur, rüzgâr ve turn gibi doğal hava koşulları çatı yüzeyini en çok etkileyen ve yıpratan olaylardır. Çatı Tamiratı Nedir? Çatıyı oluşturan barkı ve yalıtım malzemelerinin zamanla yıpranması sonucu çatıda sorun oluşması sonucu malzemelerin değişimi işlemini ifade eder. Amaç içeriye ısı akışını engellemek ve dışarıya da ısı akışına engel olmaktır. Çatıda bulunan olukların tamiratı ihmal edilmemeli.

çatı tamiratı ve çatı izolasyonu uygulama ustası_2
çatı tamiratı ve çatı izolasyonu uygulama ustası_2

Çatı Tamiratı Fiyatları

Bu bilimsel ve araştırmalar sonucu ispatlanmış little assayıdır. Bu oluklar sayesinde Çatının çukur kısımlarında biriken yağmur ve suları etrafa – aşağıya borular iner ve kanalizasyona bağlanarak çevrede kötü görüntü oluşması engellenir. Doğal koşullar sonucu yıpranan uzman ekip eliyle değiştirilmesidir. Bunun için gerekli önlemler ve tedbirler alınmalı. Bacalar çatı onarımı ve yalıtım işlemi çok önem gösterilmelidir. Bursa Çatı Tamiratı Çatı evin en dış yüzeyinde ve en üst kısmında bulunduğu için doğal hava koşullarından en çok etkilenen kısımdır. Emniyet kemeri takılmalıdır. Nelere Dikkat Edilmelidir? Çatıda onarım işlemi yaparken güvenlik önlemleri alınmalıdır.

Çatı Tamiratı Ustası

Çatılarda, yoğun yağmur yağışı ve signior sonucu sarkıtlar oluşmaktadır. Çatılar yıpranma oranları yüksek olduğu için kısa yıpranmalarından dolayı çok kısa çatı tamire ihtiyaç duyarlar. Çatı tamiratı veya yalıtımı iyi yelpıldığında ısıdan % 33 oranında tasarruf sağlanmış olur. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus bacalardır. Çatıda hasar tespit edilir ardından gerekli malzemeler tedarik edilerek çatı onarım işlemi barkılır. Çatı tamiri en az çatı barkımı kadar zorlu ve profesyonellik isteyen çalışma durumudur. Yoksa gerçekleşecek doğa olayları bacadan evening dâhil olabilir. Çatı belli kontrol edilmeli deforme olmuş yıpranmış kısımlar gerekli güvenlik önlemleri alınarak uzman ekip çağırılarak yelpılmalıdır.

Tamirat ve Bakım

Çatılar iyi tamirat, kaliteli ve düzgün malzeme kullanıldığında ısı yalıtımını % 33 oranına kadar arttırır. Çatı Tamiratı Nasıl Yapılmalıdır? Çatı tamiri binanın ısı kaybını önlemek amacıyla çok önemlidir. Özellikle ülkemizin doğu kısmında kışların sert geçmesi çatıları olumsuz etkilemektedir. Bu sarkıtlar çatıların altından geçenlere ciddi zararlar vermektedir. Bu da çatı onarımını önemsiz kılar. Çatı olukları düzenli şekilde belli aralıklarla temizlenip yıprananları değiştirilmelidir. Yüksek yerde çalışma sonucu baş dönmesi oluşur.

Çatı Tamiri – Çatı Tamiri Ustası ve Fiyatları

Çatı Tamiratı Video

Çatı Teknik

Demirciler Sİtesi 8. Cadde No:73/84 Zeytinburnu
Zeytinburnu,

İstanbul, Marmara 34015

Türkiye

Telefon: +902125100195
İkinci telefon: +905327356951
Faks: +902125100194
E-posta: info@catiteknik.com

Pazartesi9:00 AM – 5:00 PM
Salı9:00 AM – 5:00 PM
Çarşamba9:00 AM – 5:00 PM
Perşembe9:00 AM – 5:00 PM
Cuma9:00 AM – 5:00 PM
Cumartesi9:00 AM – 5:00 PM
Pazar9:00 AM – 5:00 PM

PROFESYONEL DESTEK ALINinfo@catiteknik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
KONUM
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7
BİZE YAZIN
satis@catiteknik.com
destek@catiteknik.com