FAALİYET ALANLARIMIZ

Tüm Türkiye genelinde 1979’dan bugüne uzman ve teknik kadromuz ile; sandviç panel satış-montaj, çatı kaplama,çatı tamiri,çelik konstrüksiyon, metal çatı izolasyonu ve metal çatı yalıtımı türünde işler gerçekleştirmekteyiz. Anahatar teslimi çelik konstrüksiyon bina kurulumu ve taahhütlü işlerimizi başarı ile yürütmekteyiz. Çatı İzolasyonu, Çatı Kaplama, Çatı Yalıtımı, İzolasyon, Trapez Sac Çatı gibi çeşitli hizmet ve ürün yelpazemizin sizler için en iyi çözümü bulacağına eminiz.

img-11

ÇATI TAMİRİ

Çeşitli metal çatılarınızın yağmurlarda su sızdırmasını önlemek için firmamızın garantili ve kesin çözüm çatı tamiri ve çatı tamiratı; çatılarınızın yağmurlarda akmamasını sağlayacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Mevcut yapılmış Sandviç panel,boyalı sac,atermit,alüminyum,çelik konstrüksiyon çatı vb. gibi sorunlu ve yağmurda su akıtan fabrika, depo vb. çatılarınızın tamirini ve onarımını profesyonel ekipleriyle ve malzemeleriyle gerçekleştirmekte olan firmamız hizmetinizdedir.Bulunduğumuz mevsim çatılarınızın tamiri için en uygun zamanlardan birisidir…….

img-5

sandviç panel

Poliüretan, taşyünü ve eps dolgulu çatı ve cephe sandviç panel satışı ve montaj/işçilik yükleniciliğini profesyonel ve sağlam adımlarla yürüten ÇATI TEKNİK proje bazında işlerde ortak ve ekonomik çözümler getirmekte.

img-12

İZOLASYON

Firmamız’ın uzman olduğu konulardan biri’de izolasyon uygulamalarıdır. Çatı izolasyon’u, metal çatı izolasyon’u, düz zeminlerde ve akıtan alanlarda garantili olarak su sızdırmazlığına karşı izolasyon sistemleri uygulamaktayız. Mevcut yapılmış bütün çatılar’a izolasyon uygulayabilmekteyiz. Yağmur’da akıtan  her tip çatı’ya uygulanabilmektedir. Firmamızın size sunacağı uygulama teknikleri ile Çatılarınız artık akıtmayacak. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek.

img-2

çelik konstrüksiyon

Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon yapı imalat ve montaj alanlarındada faaliyet gösteren firmamızın çeşitli ve yüzlerce projede imzası vardır.
Ülkemizdeki kentleşmenin büyük çoğunluğu 1. ve 2. derecede deprem bölgesinde yoğunlaşmıştır. Buna oranla çelik konstrüksiyon yapı sistemlerine olan tercih geçmişte oldukça azdı. Çelik yapılar  diğer taşıyıcı sistemlere göre çok üstün mekanik özelliklere , statik yeteneklere ve uygulama kolaylığına sahiptir. Çelik konstrüksiyon, çelik bina, çelik yapı gibi çelik konstrüksiyon yapılar hızlı, güvenli ve ekonomik olması ve  belirli standartlara sahip olması  nedeniyle hızla yaygınlaşan çelik yapı sistemidir.

atı-tamiri-ve-çatı-izolasyonu-uygulama-ustası_48
[/cherry_col_inner] [/cherry_row_inner]

1979 yılından bu günlere ; Çatı Kaplama,  çatı İzolasyon, çatı tamiri, sandviç panel, cephe kaplama sistemleri, kanopi,polikarbon çatı aydınlatma, trapez,galvaniz, boyalı sac, ış cephe kaplama , çelik çatı , tonoz , çatı yalıtım,çatı aktarma, çelik çatı karkas ,çatı tamiratı,oluk ve dere tamiri,Çelikle ilgili kolon,makas,aşık vb.lerin üretimi ve uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Endüstriyel çatılarda faaliyet göstermekteryiz. Fabrika Çatısı, Depo Çatısı, Kapalı Spor Salonu Çatıları, Pazar Yeri Çatısı, Sanayi Siteleri Çatısı, Tavuk Üretim Tesisleri Çatısı,Balık Üretim Çiftlikleri Çatısı,Askeri Tesis Çatıları , Hastane Çatıları, Benzinlik Kurulum vb. Sandviç panel montajı, diğer ürünlerin montajları ve mevcut yapılmış yapıların akan çatılarının tamiri , sökümü , güçlendirilmesi ve montajı işlerinde yüksek tecrübe.