Yükleniyor...

 

HomeÇatı Ustası, Çatı Ustaları, Çatı Tamiri Ustası

Çatı Ustası, Çatı Ustaları, Çatı Tamiri Ustası

Çatı ustası; sizin önemli olan çatınızı korur. Eviniz muhtemelen önümüzdeki yıllarda çatınızı koruyacak etkili çatı bakımı için çatı ve İnşaat hizmetlerine dayanan hayatınızdaki en büyük yatırımdır.

Evinizi yüksek kaliteli çatı kaplama hizmeti yapmak için 40 yılı aşkın deneyime sahip bir ekibe güvenin. Çatıyı düzenli kontroller ve onarımlarla koruyoruz. Düzenli çatı kontrolleri, özellikle fırtına yağmurlarından sonra pahalı onarımlardan, büyük masraflara dönüşmeden önce yol onarımında küçük bir hasardan kurtarabilir.

Bugün, tüm çatı onarım, değiştirme, onarım, kurulum ve bakım ihtiyaçlarınızı ücretsiz olarak nasıl değerlendireceğinizi söyleyecektir. Bize sunduğumuz gaf hava giriş garantisi hakkında sormak emin olun. Finansman mevcut, bu yüzden şimdi arayın! Bizi her işe aldığınızda iyi bir iş çıkarırsınız.
çatı tamir atölyemiz var,

Çatı Ustası Hizmetlerimiz

Çatınız düzenli olarak kontrol edilmelidir. Su akarsa, bizi arayın:

Sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanır ve sektördeki en yüksek üreticiyi destekler. Ekibimiz, evinizi benzersiz kılmak için gereken yüksek kalite ve şık seçenekleri sunmak için başlıklara inanmaktadır. Gofret hücreleri, aşırı hava koşullarına maruz kaldıkları için damarları önerir.

Ekibimiz çatı sektöründe 40 yılı aşkın deneyime sahiptir ve sadece en iyilerini işe alıyoruz. Sizin memnuniyetiniz her zaman bizim önceliğimizdir. Çatınızın günlük yaşamınızda minimum bozulma ile onarılmasını sağlamak için hızlı ve verimli bir şekilde çalışmaya kararlıyız. Çatı ve ekipmanın tüm onarımı üreticinin teknik koşullarına uygun olarak yapılır. Bu alana hakim bir çatımız var ve en iyi fırsatları sunuyoruz.
Eviniz için güçlü gölgelik
Eğer bir çatı istiyorsanız, tabiat Ana’nın attığı her şeye dayanmak için güvenebilirsiniz, uzmanları metal bir çatı olarak düşünürler. Konut metal çatımızın doğal veya insan yapımı herhangi bir sorunla karşılaşabileceği bilinmektedir!

İstanbul’da Çatı Ustası Arayanlar (Ücretsiz Keşif)

çatı ustası istanbul gebze kocaeli
çatı ustası istanbul gebze kocaeli

Acil bir onarıma ihtiyacınız varsa, şimdi bizi arayın. Su akıntısı meydana geldiğinde ne yapabilirsiniz? Çatınızı yok edecek güçlü bir rüzgar ile ne yapardınız? Sakin kalmaya çalışın ve panik yapmayın.

İstanbul ve Kocaeli Çatı Ustası İhtiyacınız Varsa.

İlk olarak, çatının acil onarımının ne olduğunu bulmak gerekir. Çatı sistemi tehlikeye girdikten sonra, suyun evinize girmesine izin vermeye başlar. Bu durumda küf ve çürümeyi önlemek için çatının hızlı bir şekilde onarılması gerekir: evin iç ve yapısını daha fazla hasardan korumak için güvenlik uyarısı yapılır. Bu hasarlı çatı alanı, zaman tekrar netleşene kadar kaplanır ve kalıcı onarım için hasar mümkün olur.

Çatı onarımının gerekli olduğu birçok durum vardır. Örneğin, yüksek rüzgarlarda, rüzgar saatte 50 mil veya daha fazla ulaşabilir, bacaklarını kaldırabilir ve yapabilir. Ek olarak, ağaç dalları kesilebilir ve tasarımlarına gömülebilir. Yıldırım çatıda bir delik açabilir ve patlayabilir. Seken mermiler bile çatınıza zarar verebilir. Bu acil çatı onarımınız varsa, profesyonel bir çatı aramasına ihtiyacınız vardır. Ama sonra ne olacak?

Mürettebat ve ev sahibi güvenliği her zaman bir önceliktir. Bu nedenle, ekibimizi harekete geçirmeden önce her zaman fırtınayı bekleyeceğiz. Yangında amaç, yapıyı su geçirmezlik durumuna geri getirmektir. Ancak, yangın yapıya dokunduğunda, tüm çatılara nüfuz etmek tehlikeli olacaktır. PEKİ NE yapabilirsin?

Önce sigortacıyla iletişime geçin. Biz size yardımcı olabilir. Sonra profesyonel bir çatı ile olması gerektiği gibi bize ulaşın. Eviniz güvenli ve diğer hasarlardan korunduktan sonra, seçeneklerinizi düşünmek için zaman ayırın. Hasarınızın ve yazılı hasarınızın tüm hasarların ve görüntülerin belgelendiğinden emin olun. Bu noktada çatıyı kendiniz düzeltmeye çalışmayın. Bu tehlikeli ve büyük bir yaralanma riski var. Acil servisler için şimdi Bayside roof ile iletişime geçin.

Adres: MARMARA BÖLGESİ : DEMİRCİLER SİTESİ 8.YOL NO:73/84 ZEYTİNBURNU – İSTANBUL TELEFONLAR: 0212 510 0195 – 0532 735 6951 E-mail: info@catiteknik.com sandvicpanel@catiteknik.com çatı ustası

İstanbul ve Tüm İlçelerinde Çatı Tamiri çatı ustası

Çatı Tamiri ve Çatı İzolasyon Firması

PROFESYONEL DESTEK ALINinfo@catiteknik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
KONUM
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7
BİZE YAZIN
satis@catiteknik.com
destek@catiteknik.com