cati-tamiri-dendro-parke-hendek-sakarya2

Endüstriyel Çatı Tamiri ve İzolasyonu – Endüstriyel Sistemleri

ndüstriyel çatı tamiri, izolasyon,yalıtım uygulamaları yapan firmamız çatılarınıza kesin çözüm getiriyor. Çatı  ve izolasyon uygulamalarını kendimize ait izolasyon sistemleri ile gerçekleştirmekteyiz. Fabrikaların yağmurda akan çatılarının tamirini veya kaplamasını yılların vermiş olduğu tecrübe ile garantili olarak yaparak su sızdırmaz hale getirmekteyiz. Fabrika çatıları sorunlarını kesin ve kalıcı olarak çözmekteyiz.Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce çatı çözümleri örneklerimize referanslar bölümünden göz atabilirsiniz. Fabrikanız’ın çatısının eskiyen sanviç panellerini değiştirmek istiyorsanız firmamız ile mutlaka irtibata geçiniz uygun fiyat ve ücretsiz keşiflerimizden yararlanınız.Alüminyum çatı’lar için link’e tıklamanız  yeterlidir.

Fabrika Çatılarındaki Sorunlar

Büyük alanlarda ve yapılarda profesyonel ekiplerimizle uyguladığımız izolasyon ve çatı tamiri  sistemleri fabrikalarınızın ve tesislerinizin yağmurda akıtan çatılarını profesyonel,garantili ve bir daha problem yaratmayacak şekilde tamir etmektedir.Fabrika çatı sistemlerinde 32 yıllık tecrübe.

Fabrika Çatı Sistemleri-Fabrika Çatı Malzemeleri

cati tamiri dendro parke hendek sakarya

Atermit Levha Kaplı Fabrikalarda Endüstriyel Çatı Tamiri

Tamiri için mevcut malzemesi asbest çimento yani diğer tabirle atermit ve onarımı tarafımızca gerçekleştiriliyor. Biz asbest çatı çözümleri her birey veya belirli bir durum uyacak şekilde uyarlanmış bir dizi çözüm sunuyoruz.
Mevzuatına uymak için kırılgan çatıların alt tarafa güvenlik ağı olması gerekir. Çatı bu hizmeti düzenlemek ve müşterinin bütçe ve gereksinimleri doğrultusunda düşmek için çok sayıda çözüm önerebilir. Temiz ve asbest temelleri bakınız) mevzuatına uygun olarak yüzey ceket bu süreçte üretilen bulamaç uzman ekipman ile süzülür ve kaplama bir dizi her sistem için farklı maliyetleri ve Garanti ile uygulanabilir. Ayrıca kiracıların işgale devam ettiği bu kırılgan çatıların dışına kurban ağları kuruyoruz. kesintiyi mutlak bir minimuma indirgemek için, alt tabaka bir kül ızgara sistemi ve çelik oluklu levha ile çatı kaplama yapılır.

Endüstriyel Binalarda Dış Cephe Kaplama ve Dış Cepheden Su Akıntısı Durdurma

Dikey cephelerde endüstriyel kaplamanın estetiği bir ünitenin görünümünü değiştirebilir ve Endüstriyel çatı kaplaması tüm müşterilerimizin kaplama kurulumunu ve kaplama ihtiyaçlarını karşılayabilir. Çok sayıda garantili sistemin onaylı aplikatörleriyiz ve havasız püskürtme teknisyenlerimiz bu kaplamaları en iyi kozmetik sonuçları elde etmek için yüksek bir standarda uygulayabilirler. Ayrıca, yalıtımlı paneller veya aşırı kaplanmış mevcut kaplamaları, yeni yapı veya yenileme ile ilgili olduğu durumlarda arzu edilen yerlerde kurabiliriz. Çatı tüm çatı ve kaplama gereksinimleri için çözümler sağlayabilir. Uzman tamirat yüklenici olarak sık işletmeler tarafından işgal edilen binalar üzerinde çalışırken gerekli olan müşterilerimiz ile dikkatli bir planlama ve yakın irtibat teşekkür ederiz.

Herhangi bir projeyi gerçekleştirirken müşterilerimizle planlama ve istişare esastır ve birçok iş sektörüyle çalıştığımız tecrübeyle gurur duyuyoruz. Yaklaşımımız, doğru tavsiyenin ve şartnamenin en başından itibaren verilmesini ve müşterilerimizin günlük operasyonlarının aksamasını en aza indirgemek için benimsenen özel bir çalışma metodolojisini sağlamaktır. Firmamız ve müşterilerimiz arasında sürekli bir iletişim akışı, her projenin başlangıcından son tamamlanmasına kadar her zaman korunur ve müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlar. Çatı kaplama kaliteli tedarikçiler kullanır ve her bir gereksinime uygun birçok sistem sağlayabilir. Yalıtılmış kompozit paneller, profilli Plastisol kaplı çelik, alüminyum sistemler, gizli sabit düşük perde kaplama ve mimari düz ve mikro kaburga panelleri sağlayabiliriz.

https://www.catiteknik.com/son-yagmurlarda-akan-catilara-cozum.html

Sandviç Panel Çatı Kaplama

Scroll to Top