Poliüretan Likit Membran Fiyatı – Poliüretan Esaslı Membran

Mart 31, 2017by catitekn

Poliüretan likit membran metal çatılarda ve düz zemin kaplamalarında kullanılan poliüretan likit membranlar kullanımı kolay ve geniş uygulama alanı çerçevesinde kullanılan bir yapı malzemesidir. +5 gibi hava koşullarında uygulanan poliüretan likit membranlar , uygun hava şartları ve uygun zeminlerde görevini başarı ile gerçekleştirir.Fırça veya püskürtme yöntemiyle uygulanabilir. Marka ve çeşide göre astar ya da astarsız kullanılan tipleri bulunmaktadır. Firmamızda uygun fiyatlarda likit membranlar bulunmaktadır. Demirciler sitesinde hazır stoklarımızdan anında teslimat seçeneği ile beklemeden anında satın alabilirsiniz.

Poliüretan su yalıtım membranlarının en önemli örneği olan sıvı uygulamalı sistemler, özellikle kesintisiz sistemlerin arzu edildiği durumlarda belirleyici avantajlar sunar; yapısal veya estetik olarak ve havalandırma çıkışları veya yükselmeler ile geometrik olarak karmaşık bağlantılar için. Başarı için kritik pazardaki çeşitli alternatiflerden doğru malzeme seçimi. Yıllar boyunca, uygulanan sıvı membran su yalıtım kategorisinin en çok yönlü ve uzun vadeli performansı olan geniş poliüretan sıvı membranlarımız ile çözümler sunan inovasyon konusundaki geleneğimize devam etmekteyiz.

Geniş ürün yelpazemiz, her türlü su yalıtım problemine cevap veren bir ve iki bileşenli poliüretan sıvı membranlar, bitüm genişletilmiş poliüretanlar, su bazlı sıvı poliüretan membranlar ve ileri teknoloji poliüretan dispersiyon (PUD) ürünleri içermektedir. Ürünlerimiz, çatı su yalıtımı, ıslak odalar, su/ kanalizasyon arıtma tesisleri, stadyum standları, köprü güverteleri, otoparklar, yüzme havuzları, temel duvarlar ve istinat duvarları gibi birçok uygulamaya başarıyla uygulanmıştır.

Su Yalıtımı ve Koruma İçin likit Poliüretan Membran.

Atmosferdeki nem ile kürlenen tek bileşenli bir poliüretan sıvıdır. Birçok yüzey tipine güçlü yapışma ile oldukça elastik bir membran üretir. Ksilolün küçük bir yüzdesini içerir ve gerekirse çözücü-01 ile inceltilebilir. Saf elastomerik hidrofobik poliüretan reçinesi ve mükemmel mekanik, kimyasal, termal, UV ve doğal element direnci özelliklerine neden olan özel inorganik dolgu maddelerine dayanır.

Fırça, Rulo veya havasız püskürtme ile en az 1.5-1.8 kg/m2 minimum toplam tüketime sahip iki kat uygulayın . Aşağıdakiler için önerilmez: sağlam olmayan yüzeyler (bazı durumlarda, jeotekstil takviye kullanımı ile uygulama mümkündür; istişareler için lütfen teknik departmanımıza başvurun). kimyasal olarak arıtılmış su ile temas eden yüzme havuzu yüzeylerinin su yalıtımı. Maruz kalan kullanım için koyu renklerde kullanıldığında, boya (her zaman istenen renkte pigmentli) veya  500’ün koruyucu bir son kat gerekir. Uzun süreli güneş yansımasını ve daha iyi renk korumasını korumak için, açık renklerde uygulandığında bile söz konusu son kat katmanlarının uygulanması faydalıdır.

depo ambar çatı tamiri
depo ambar çatı tamiri

https://www.catiteknik.com/poliuretan-cephe-sandvic-panel.html

Tamir Video

 


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u296098620/domains/catiteknik.com/public_html/wp-content/themes/prohauz/views/prev_next.php on line 10
previous
Yüksek Kalite Poliüretan Cephe Paneli / Duvar Paneli Özellikleri
next
Çatı Akması Onarımı : Sızdırmaz Çatı Tamiri

PROFESYONEL DESTEK ALINinfo@catiteknik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
KONUM
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7
BİZE YAZIN
info@catiteknik.com

ÇATI TEKNİK, 2023 ©