kocaeli gebze organize sanayi bölgesinde sandviç panel çatı oluk tamiri ve oluk temizlik işlemi yaparken çatı ustasının çalışma stili

Su Akmalarına Karşı Koruyucu Çatı Bakımı

SU AKMALARINA KARŞI ÇATILARINIZIN ÖMRÜNÜ UZATMAK İÇİN ÇATI BAKIMI

Fabrika binanıdaki çatı en değerli varlıklarından biridir. yerinde bir zamanlanmış bakım planı olması için çatı durumunu incelemek ve bozulma ilk işareti sizin çatının ömrünü uzatır ve organizasyon para tasarrufu için hayati olan en pahalı onarım veya değiştirme önlemek için.

Çatı Teknik anında, bütçenizi dikkate ile tesis korumak için tasarlanmış özel koruyucu bakım programları yapısı.  Önleyici Bakım sağlar: – 50 üzerinde çatı sistemi ile ilgili öğeler, belgeleyen kusurları, bozulma noktaları ve tehlikeye çatı aksesuarları ve onarım ihtiyacı olan meclisleri Teftiş listesi. –

Enkaz temizleme – Doğru su akışı için Takas drene – sonlandırmaları ve boru contaları gerektiği gibi – Belgelenmiş çatı yüzey kusurları, su giriş noktaları ve hasar – Fotoğraflarla Ayrıntılı yazılı değerlendirme – Düşük maliyetli onarım veya değiştirme çözümleri –  müfettişleri uyumlu kalmasını gerekli güvenlik şartlarını belirleyecektir ve bu standartlara ve yönetmeliklere korumak yardımcı olmak için harekete çözümler belirleyecektir.

Temiz bir çatı Önemi Sizin çatı ve çatı aksesuarları çevresel maruziyet kirli alacak. Birkaç kısa yıl içinde, fotovoltaik güneş panelleri, yansıtıcı çatı sistemleri ve kaplamalar, tepe ve ışık tüpleri enerji tasarruflu yararları korumak için temizlik gerektirecektir. onun en iyi performans için ticari çatı sistem geri yükleme için, profesyonel temizlik dahildir yerinde bir bakım stratejisi olması gereklidir.

Çatı Teknik, geri sürdürülebilir bir temizlik çözümü sunar korur ve çatı sistemini korur. Bu temizleme teknolojisi, çevre dostu ve EPA onaylı olduğunu. Planlı temizlikleri için çatı sistemi kodu uyumlu tutarken çatı enerji verimliliği ve R-değerleri korumaya yardımcı olacaktır.

Scroll to Top