...

Çatı Oluk Tamiri – İzolasyon Hizmetleri

çatılarda oluk tamiri ve akan su oluklarının izolasyonu

Profesyonel Çatı Oluk Tamiri ve İzolasyonu Uzmanlarıyla Tanışın!

1979 yılından bu yana çatı oluk tamiri ve izolasyonu konusunda sektörde lider olan firmamız, uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman kadrosuyla müşterilerine güvenilir hizmet sunmaktadır. Çatılarınızın dayanıklılığını ve dayanıklılığını artırmak için en kaliteli çözümleri sunan firmamız, çatı olukları ve izolasyon konularında uzmanlaşmıştır.

Neden Biz?

  1. Uzun Yıllara Dayanan Deneyim: 1979’dan beri çatı sektöründe faaliyet gösteren firmamız, birçok başarılı proje ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır.
  2. Profesyonel Ustalar: Çatı oluk tamiri ve izolasyonu konusunda en iyilerle çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işlerini titizlikle ve profesyonellikle gerçekleştirir.
  3. Yüksek Kaliteli Malzemeler: Kullanılan malzemelerde kaliteye önem veriyoruz. Dayanıklı ve çevre dostu malzemelerle çatılarınızı güçlendiriyoruz.
  4. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet: Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. Proje başlangıcından bitişine kadar müşterilerimizle sürekli iletişimde kalır, ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veririz.
  5. Hızlı ve Güvenilir Çözümler: Acil durumlar için hızlı çözümler sunarak müşterilerimizin çatı sorunlarına en kısa sürede müdahale ederiz.
çatıda iki sandviç panel arası galvaniz oluk izolasyon uygulaması
çatıda iki sandviç panel arası galvaniz oluk izolasyon uygulaması

Hizmetlerimiz:

Siz de çatı olukları ve izolasyonu konusunda uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız, bize ulaşın. Profesyonel çözümlerimizle çatılarınızı güçlendirelim, geleceği güvence altına alalım!

Çatı oluk tamiri işini profesyonellikle gerçekleştiren ÇATI TEKNİK ile kurumsal çözümler gerçekleştirmekteyiz. Sandviç panel ve PVC membran çatılarda su tahliyesi için bulunan oluk içlerinde zamanla gelen su sızdırma problemlerini; çatı oluk izolasyonu yaparak garantili şekilde tamir etmekteyiz. Bu işlemi yaparken fabrika içinde çalışma düzenini bozmadan ve kırma – dökme işlemi olmadan çatının üstünden çözmekteyiz.

Çatı-İzolasyon-ve-Çatı-Tamiri-Sezonu-Başlıyor-oluk
Çatı-İzolasyon-ve-Çatı-Tamiri-Sezonu-Başlıyor-1-1oluk

Gizli dere izolasyonu ve açık dere izolasyonu olarak ikiye ayrılan bu çatı tamiri işini gerçekleştirirken İSG kurallarına tamamen uyumlu ve profesyonel ekibimizle çalışma yürütmekteyiz. Oluk tamiri işi binanın tehlikeli kısmı olan kenarda bulunduğu için tüm İSG emniyetlerini almaktayız. Firmamız için önce iş güvenliğidir. Çatıda bulunan yaşam hattı üzerinde YOYOlara bağlı uzman çatı ustalarımız gizli dere çatılarda profesyonel bir şekilde oluk tamiri gerçekleştirmektedir. Çatı olukları su izolasyonu yapılmadan önce temizlik ve izolasyon işine hazırlık kısımlarını hazırladıktan sonra; uygun oluk izolasyon malzemesi kullanarak çatı dere izolasyonu işini tamamlamaktayız.

Yağmur oluğu tamiri

Plastik oluk tamiri yapmak yerine yenisiyle değiştirmekteyiz. Ama galvaniz sac olukların tamirini başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Çatı gizli dere için çalışma yaptığımız alanları referanslarımız bölümünde bakarak fikir edineblirsiniz. Çatı gizli dere izolasyonu ve çatı deresi su yalıtımı işi için ön keşif yapmaktayız. Bu keşfe dayanarak iş planı neticesinde işe başlamaktayız. Çatı oluğu tamiri ve çatı oluk değişimi işlerini; Kocaeli, Gebze – İstanbul, Tekirdağ, Çerkezköy gibi sanayi bölgelerindeki fabrikalarda yapıyoruz. Çatı dere tamiri ve gizli dere izolasyon malzemesi seçimi firmamı tarafından gerçekleştirerek; oluk içi izolasyon uygulamasını bir sonraki aşama olan çatı tamiri işine geçerek tamamlıyoruz. Çatı oluk yalıtımı için doğru adres olan firmamız gizli dere oluk izolasyonu konusunda işinin erbabıdır.

Çatı onarım işleri firmamı ile daha profesyonel ve garantilidir.

Çatı Temizliği ve Bakımı
Çatı Temizliği: Uzun Süreli Koruma İçin Önemli

Kocaeli, Çayırova TOSB Bölgesinde Gerçekleştirdiğimiz Çatı Oluk Tamiri Referanslarımızdan Bazıları

Schneider Electric Transformers Factory

Adres: TOSB Org. Sanayi Bölgesi, 1. Cd. No:6, 41420 Çayırova/Kocaeli

Telefon: (0262) 648 04 00


Sango Otomotiv Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres: Şekerpınar, 4. Cd. NO:2 41420, 41420 TOSB ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ/Çayırova/Kocaeli

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0262) 679 61 00


Kocaeli, Gebze GOSB Bölgesinde Tamamladığımız Çatı Tamiri ve Oluk İzolasyonu Referanslarımızdan Bazıları

HÜRMAK Plastik Otomotiv Makina İmalat San. ve Tic. A.Ş.

Adres: İhsan Dede Cd. No.135, 41000 Gebze Organize Sanayi Bölgesi/Gebze/Kocaeli GOSB

Telefon: (0262) 751 30 31


Vanterm Isı ve Makina A.Ş.

Adres: 800. Sk. No:804/1, 41480 Gebze Osb/Gebze/Kocaeli GOSB

Telefon: (0262) 751 05 94

Profesyonel Çatı Tamiri Firması

Endüstriyel Çatı Temizlik ve Oluk Temizleme Hizmetleri

Çatı Oluk İzolasyonu Korozyonlu Paslanmış ve Taşan Oluklar (2023)

Sandviç Panel ve Şeffaf Polikarbon İçin Çatı İzolasyonu

Endüstriyel Çatı İzolasyonu – Cati İzolasyonu Teknolojik Uygulama

Scroll to Top