Çatı Onarımı & Çatı Bakımı İşleri ve Profesyonel Çalışma (2020)

Ağustos 24, 2019by catitekn

Bir çatının ömrü çeşitli faktörlere bağlıdır. Şirketimizde; muayene ve çatı onarımı – bakımı hem ürün ve kurulum kalitesi, çok önemlidir.

Bir çatının ömrü çeşitli faktörlere bağlıdır. Muayene ve bakım çok önemlidir, eski çatı ve  yeni çatı olduğu gibi, Bir çatıyı yenilerken iyi bir sonuç için, çatı yapısındaki tüm unsurları değerlendirmek ve gerekirse onarmak çok önemlidir.

  • Çatınız mevcut yalıtım kalınlığı gereksinimlerini karşılıyor mu?
  • Çatı artan kar yükleme için tasarlanmış mı?
  • Çatı oluk giderleri yeterince hesaplandı mı?
  • Çatı yağmur suyunu çıkarmak için yeterli yağmur oluğu var mı?
  • Çatı mevcut yangın güvenliği gereksinimlerini karşılıyor mu?
  • Çatı denetlenebilir ve güvenli bir şekilde muhafaza edilebilir mi?
  • Herhangi bir çalışma planlama izni gerektirir mi?
  • Hangi işin yapılması gerektiğini açıklığa kavuşturmak için çatının durumu önceden kontrol edilmelidir.

İstanbul içi ve Tüm Marmara bölgesinde Çatı Onarımı & Çatı Bakımı İşleri

fabrika çatısı
fabrika çatısı

Hangi Malzemeler İle Çatı Onarım Yapılabilir ?

Polyester takviyeli membran
Ters lamine Polyester Polar eski çatılar veya ahşap yapılar üzerinde doğrudan döşenebilir
Çatı yüzeyinde 100°C’den fazla sıcaklık dalgalanmalarına dayanıklıdır
Hem düz hem de eğimli çatılara monte edilebilir
Vakum çatı konsepti kullanılarak mekanik olarak sabitlenebilir veya sabitlenebilir
Sıcak hava kaynaklı demir karkas çatı üzerinde yırtılmalar.
Membran, geniş bir yelpazede kullanıma hazır detaylarla donatılmıştır. Demir kutu profil, oluklar ve korkuluklar için prefabrike detaylar, hava koşullarına karşı güvenilir bir şekilde ilgilenir.Eğimli ve kavisli yüzeylerde Protan profil çatı ile birlikte kullanılan mimari profil, çatı yüzeyinde derinlik ve karakter oluşturabilir. Bu üçgen çıtalar ve dikişli çatı için harika bir alternatiftir.ality ürün ve kurulum hem.

Çatı Bakımı & Çatı Onarımı Şirketi

Zamanla, güneşten ve doğal şartlardan dolayı canlı organizmalar nasıl zarar görüyor ve yaşlanıyorsa, son yağmurlardan sonra sandviç panel – trapez sac ve alüminyum kaplama çatılarda ve yağmur oluklarındada yıpranma ve çatı onarım işlemi gerekmekte. Yıllık çatı bakımı paketimizde sunduğumuz önerilerimizi dikkate almanızı ve hayata geçirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Çatı Bakım Nasıl Yapılır ?

Son zamanlarda yağan yağmurlar ne yazıkki eskiden olduğu gibi yağıp bitmemektedir. Kalıcı hasarlar meydana getirmekte ve 15 dk. yağıp, çatı bakım ve oluklarda taşmalar, tıkanmalar ve dolayısıyla çatıdan su akması ve su damlaması tarzı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Felaket derecesinde yağan yağmur fabrika-depo çatılarında yıpranma meydana getirerek; çatı tamiri ve su izolasyonu yaptırmayı kaçınılmaz hale getiriyor. https://www.catiteknik.com/cati-izolasyonu-malzeme-uygulama-fiyatlari.html

Bakım ve Çatı Onarım Şirket Hizmetini Nerelerde Vermekteyiz  ?

Tekirdağ Çerkezköy, Tekirdağ Çorlu, Tekirdağ Ergene gibi….

Kırklareli, Tekirdağ ve Edirne

Gebze – Kocaeli – Dilovası

Diğer Yazımız:

Ekstra yalıtım, u değeri ve sonbahar-basit enerji tasarrufu

Çatı tadilatı ekstra yalıtım ekleyerek muhtemelen mevcut bir bina için en kısa geri ödeme süresi ile en basit enerji tasarrufu ölçüsüdür. Çatıyı yenilerken bunu düşünmenizi öneririz. En az 25-30 yıllık beklenen bir yaşamla, başka bir elverişli fırsatın olması uzun bir zaman olacaktır. Kapalı iklim pazarlık içine artıracaktır.

Esnek Likit İzolasyon 

Değerlerinin hesaplanmasında ve düşüşün çatıdaki akışın iyileştirilmesi için yapılandırılmasında yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Substratta zaten bir düşüş varsa yalıtım eşit bir kalınlıkta döşenebilir. Taban neredeyse yatay olduğunda, konik yalıtım sunulabilir. Konik yalıtım yağmur suyu çıkışları doğru drenaj sağlamak için düşük bir noktaya doğru serilir. Güçlendirme yalıtım upstand artan gerektirebilir, korkuluk ve küpeşte yüksekliği. Bu planlama izni gerektirebilir, bu yüzden yerel otorite ile kontrol etmenizi öneririz. Ekstra yalıtım durumunda, kullanılan yalıtım türüne bağlı olarak, yeni yapılarla aynı şekilde ilgili bir göç bariyeri ile birlikte kullanılır.

Demir Oluk Taşmaları

Mevcut yağmur oluk su giderleri, birçok durumda yeniden kullanılabilir, ancak çatı yüklenici veya drenaj Mühendisi ile işbirliği içinde değerlendirilmelidir. Bir çatının tadilatı sırasında montaj taşmaları önerilir, çünkü engellenen kanalizasyonların uyarılmasını da sağlarlar.

çatı onarımı şirketi Videosu

PROFESYONEL DESTEK ALINinfo@catiteknik.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
PZT - Sat 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı
KONUM
Demirciler Sitesi
Zeytinburnu - İstanbul
HEMEN ARA
0212 510 0195
Ulaşılabilirlik 24/7
BİZE YAZIN
info@catiteknik.com

ÇATI TEKNİK, 2023 ©