fabrilka çatı tamiri

Fabrika Çatı Tamiri ve Kaplama Sistemleri (Yeni Nesil İzolasyon)

Fabrika çatı tamiri ve kaplama sistemleri ile yağmurda akan çatıları tamiri; yılların vermiş olduğu tecrübe ile garantili olarak yaparak su sızdırmaz hale getirmekteyiz. Fabrika çatı sorunlarını kesin ve kalıcı olarak çözmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz yüzlerce çatı çözümleri örneklerimize referanslar bölümünden göz atabilirsiniz. Fabrikanız’ın çatısının eskiyen sanviç panellerini değiştirmek istiyorsanız firmamız ile mutlaka irtibata geçiniz uygun fiyat ve ücretsiz keşiflerimizden yararlanınız.Alüminyum çatı’lar için link’e tıklamanız  yeterlidir.

Fabrika Çatı Üzerinde Tamir, Tadilar ve Onarım İşleri

Büyük alanlarda ve yapılarda profesyonel ekiplerimizle uyguladığımız izolasyon ve çatı tamiri  sistemleri fabrika çatıları ve tesislerinizin yağmurda akıtan çatılarını profesyonel,garantili ve bir daha problem yaratmayacak şekilde tamir etmektedir.Fabrika çatı sistemlerinde 32 yıllık tecrübe. Endüstriyel alanları kapsayan fabrika çatı sistemleri, çatı yüklenici tüm alanlarında uzman bulunmaktadır.

Ticari çatı tamir ve bakım Hizmetlerimiz:

 • Fabrika Çatı Onarımları
 • Depo Çatı Müteahhitleri
 • Okul ve kolej çatı onarım ve Bakım
 • Ofis Çatı Bakımı
 • Mağaza Çatı Onarımları

Ticari çatı onarım ve bakım diğer tüm alanlarda
Çatı ihtiyaçlarınızı tartışmak için lütfen 0212 510 0195 veya e-posta adresinden uzman çatı kaplama ekibimizle iletişime geçin Kocaeli – Gebze, Tekirdağ, Sakarya bölgesinde devamlı KEŞİF EKİPLERİMİZ bulunmaktadır.

çatıda iki sandviç panel arası galvaniz oluk izolasyon uygulaması
çatıda iki sandviç panel arası galvaniz oluk izolasyon uygulaması

40 yıllık Tecrübeye Sahip Çatı Ustası
Son 40 yıldır yerel ve İlçe yetkilileri için müteahhitler onaylanmıştır ve adil Ticaret Örgütü üyeleridir. Bugüne kadar olduğumuzdan emin olmak ve üstlenilen işin tüm yönleriyle ilgili gerekli sağlık ve güvenlik standartlarını ve prosedürlerini tutarlı bir şekilde takip etmek için bağımsız bir sağlık ve Güvenlik atanmış temsilcimiz var. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Fabrika Üzerinde Bulunan Çatı Kaplama Sistemlerinin Tamiri

Özellikle endüstriyel tesisler için doğru malzemeden bir çatıya sahip olmak son derece önemlidir. Bu, çatınızın imalat ünitenizi koruyarak elemanları idare edebilmesini sağlamaktır. İşiniz için çatı kurulum çalışmalarını yürütmek için deneyimli çatı ustası arıyorsanız, o zaman çatı bugün başvurun. Ticari çatı tesisatlarına ek olarak, periyodik bakım ve temizlik sözleşmeleri de sunuyoruz. Ücretsiz bir teklif için bizimle konuşmaktan çekinmeyin.
Çatı onarımları

Ticari ve endüstriyel çatı kaplama çalışmalarımız:

 1. Endüstriyel çatı montajı
 2. İşletmeler için çatı bakımı
 3. Büyük binalar için pencere temizliği
 4. Sigorta iş ve fırtına hasar onarım
 5. Çelik çatı ve daha fazlası
  Uzmanlarımızın neler yapabileceğine dair bir fikir edinmek için son projelerimize bir göz atın. Ücretsiz bir teklif için bizimle iletişime geçin.

Fabrikanın Oluk (Yağmur Deresi) Akıyorsa Çözümü Burada

Çatı bakımı veya onarım teklifine mi ihtiyacınız var? Ekibimizle irtibata ve biz yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.  Türkiye’ye getirdiğimiz yeni çatı tamiri sistemleri ile çatılarınızın su sızdırması sorunu ortadan kalkacak.

 • Fabrika Çatıları Sandviç Panel Çatı Tamirler
 • Alüminyum Panel Çatı Tamiri

Çatı biz dükkan, ofis, depo veya fabrika üzerinde çatı ticari binaların en önemli yapısal unsurlarından biri olduğunu anlamak ve bu nedenle işinizin çalışması için bir risk neden olabilecek ortaya çıkan herhangi bir sorun derhal ve verimli ele alınması gerekir.

Hasarlı bir ticari çatı, Huddersfield tabanlı işiniz için büyük mali etkilere neden olabilir, bu nedenle çatı kaplama, ticari müşterilerimize herhangi bir çatı problemini tanımlamaya ve daha ciddi hale gelmeden önce bunları onarmaya yardımcı olan yıllık çatı hizmetini sunar.

Ayrıca, düzenli bakım ticari çatı ömrünü uzatmak yardımcı olmalıdır. Ticari çatı bakım paketleri, istanbul ve marmara bölgesinde her türlü ticari çatı için mevcuttur, bu nedenle ciddi bozulmalara neden olabilecek birçok onarımı ortadan kaldırır. https://www.youtube.com/watch?v=nHI7QZzlnLQ

https://www.catiteknik.com/depolar-ve-hangar-catilari-tamiri.html

Scroll to Top