Gebze’nin Uzman Çatı Firması

fabrika çatısı

Hoş Geldiniz! Profesyonel Çatı Çözümleri Sunuyoruz

1979 yılından beri çatı sektöründe faaliyet gösteren Kocaeli Çatı Firması, kaliteli hizmet anlayışı ve uzman ekibiyle öne çıkmaktadır. Firmamız, çatı izolasyonu, çatı temizleme, çatı oluk tamiri ve genel çatı tamir hizmetleri konusunda sektörün liderlerinden biri olmuştur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Deneyim: 40 yılı aşkın süredir çatı sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve bu süre zarfında edindiğimiz deneyimle müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.
  • Uzman Ekip: Çatı olukları izolasyonu, çatı bakım onarımı gibi konularda uzmanlaşmış profesyonel çatı ustalarımızla işlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz.
  • Kalite: Kullandığımız malzemelerden, uygulama süreçlerine kadar her aşamada kalite standartlarına uygun hareket ediyoruz.

Hizmetlerimiz:

  1. Çatı İzolasyonu: Binalarınızın çatılarını yalıtarak enerji tasarrufu sağlıyoruz. Modern ve etkili izolasyon teknikleri ile sizi soğuktan ve sıcaktan koruyoruz.
  2. Çatı Temizleme: Çatılarınız zamanla kirlenebilir ve bu durum görünümü olumsuz etkileyebilir. Profesyonel ekiplerimizle çatı temizliği hizmeti sunarak çatılarınızı ilk günkü gibi parlak hale getiriyoruz.
  3. Çatı Oluk Tamiri: Çatı olukları, yağış sularını doğru şekilde tahliye etmelidir. Eğer çatı oluklarınızda bir sorun varsa, uzman ekiplerimizle tamirat işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
  4. Çatı Tamiri: Çatılarınızın zaman içinde oluşan hasarları için hızlı çözümler sunuyoruz. Su sızıntıları, çatlamış malzemeler veya kiremit hasarları gibi sorunları profesyonelce tamir ediyoruz.

İletişim Bilgileri:

Eğer çatılarınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız veya hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Telefon: 0532 735 6951 E-posta: info@catiteknik.com

Kocaeli Çatı Firması olarak, çatılarınıza uzman dokunuşlarla çözümler sunmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir, sağlıklı ve güvenli çatılarınıza kavuşmanızı dileriz.

Gebze sanayi bölgelerindeki fabrikalarda yaptığımız profesyonel çatı tamiri ve su izolasyon çalışmalarında tam garantili olarak uygulama yapmaktayız. Sandviç panel çatılar ve TPO-PVC membran gibi çatı kaplamalarında oluşan su akıntılarına yaptığımız profesyonel izolasyonlar sayesinde artık çatılar akmayacak. Ayrıca sandviç panel arası polikarbon ve şeffaf malzemelerin tamiratı ve montajı ve çatı oluklarının temizliği ve izolasyonu işlerinide gerçekleştirmekteyiz.

çatı tamiri ustası mehmet usta
çatı tamiri ustası mehmet usta

Gebze’de İSG Sertifikaları Tam Uzman Çatı Tamiri Ekibi

Çatı izolasyonunda çalışan profesyonel ekibimiz; İSG belgeleri ve yüksekte çalışma sertifikası gibi tüm belgelere sahiptir. Yaşam hattına bağlı; emniyet kemeri, baret ve koruyu ayakkabı ile çalışmaktayız. Tamirat gerçekleştirirken misyonumuz kazasız ve sorunsuz çatı teslimidir. Bu çerçevede garantili şekilde iş yapmaktayız.

gebze çatı tamiri ve izolasyon
gebze çatı tamiri ve izolasyon

İşimiz Endüstriyel Fabrikalar !

Kocaeli Gebze Organize Sanayi Bölgesi GOSB Çatı Tamiri

Gebze Organize Sanayi Bölgesi

TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi

Kocaeli-Gebze VI. İmes Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi

Gebze Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi

Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

Kocaeli-Gebze V (KİMYA) İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

İstanbul Mermerciler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi

 

Scroll to Top