Çatı_80-vert

Yağan Kar ve Çatı Tamiri İle İzolasyon İlişkisi

İstanbul’da bu kış beklenen kar, Mart ayına yaklaşmamıza rağmen yağmadı. Bu da normalde kar’da akan çatıların akmamasına sebep oldu bu sevindirici bir haber ancak endüstriyel çatı ve fabrika çatıları için farklı bir sorun’u beraberinde getirdi. Sorun şu ki; yağması beklenen kar yağışı yağmadığı için, çatının ihtiyacı olan çatı bakımı ve çatı tamiri çatılara uygulanmadı bu da; Nisan, Mayıs ve hatta Haziran’da beklenen şiddetli yağışlarda çatıların akmasını ve fabrikaların sandviç panel ve diğer kaplamalara sahip çatılarının su akıtması anlamına gelecek. Çatı izolasyon uygulaması ve doğru malzeme ile izolasyon yapılan çatılar bu doğal afete dayanabilecek.

Şiddetli Yağmurlarda Su Akıtmaması İçin Nasıl Bir Çatı Tamiri Uygulaması Yapabilirim ?

İçinde bulunduğumuz bu günlerde profesyonel ekibimiz ile irtibata geçip keşif talebinde bulunmanız ve çatı bakım onarımı için fikir ve çatı tamiri fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tarihlerinde Gerçekleşen Kar Yağışı ve Çatı İzolasyon Uygulama Zamanı

Salı ve Çarşamba günü yağan kar yağışı ve yağmurdan sonra çatı tamiri ve çatı izolasyon yaptırmanın vaktinin geldiğini artık anladık. Gelen taleplerden anladığımız, geçen seneli dolu yağması ve bu seneki yağmur ve kar ile birlikte; sandviç panel ve trapez sac kaplı endüstriyel fabrika çatı kaplamalarında oluşan deformasyon ve su sızdırmanın beraberinde getirdiği oldukça güçlü bir ihtiyaç : Çatı Bakımı Sözleşmesi kapsamında uygulayacağımız çatı izolasyon !

Üzerinde Çatı İzolasyon Uygulaması Yapabiliğimiz Çatı Malzemeleri

Çatı Tamiri ve Çatı Tamiratı Bölümümüz : Profesyonel Çatı Tamiri Firması

Scroll to Top