...

TEKLAS Gebze – Kocaeli Fabrikaları

fabrika-gebze-teklas

1979’dan bu yana, Çatı Teknik olarak; çatı tamiri, şeffaf çatı izolasyonu, trapez sac montajı ve ışıklık revizyonu gibi çeşitli hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanında yer aldık. En son teknolojiyi kullanarak, maliyet-etkin ve yüksek kaliteli çözümler sunma konusundaki kararlılığımız, bizi sektörde öne çıkaran en önemli özelliklerimizden biridir. Kocaeli, Türkiye’deki TEKLAS fabrikalarında gerçekleştirdiğimiz projeler, uzmanlığımızın ve kalite anlayışımızın bir yansımasıdır.

Projelerimizden Bazıları:

  1. Kocaeli/Turkey – Muallimköy Gebze: Çatı tamiri, şeffaf çatı izolasyonu, trapez sac montajı ve ışıklık revize işlerini başarıyla tamamladık. İhtiyaç duyulan her alanda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı yürüttük. Daha fazla bilgi için Projelerimiz sayfamızı ziyaret edin.
  2. Teklas GOSB 1 – Gebze: Gelişmiş tekniklerimiz ve deneyimli ekibimizle, fabrikanın çatı sistemlerini yeniledik ve uzun ömürlü çözümler sunduk.
  3. Teklas GOSB 2 – Gebze: Çatı izolasyonu, trapez sac montajı ve diğer çatı iyileştirmeleri konusunda kapsamlı hizmetler sağladık. Projeyi, en yüksek standartlarda ve zamanında tamamladık.

Neden Çatı Teknik?

Çatı Teknik olarak, Türkiye’nin dört bir yanında, her türlü çatı, cephe, sandviç panel, çelik çatı ve izolasyon ihtiyaçlarınız için güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Hizmetlerimiz sayfasında, kaliteli ürün kullanımı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, çatı problemlerinize profesyonel çözümler üretiyoruz.

Geleceğe Bakış

Çatı Teknik olarak, sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir, projelerinizde profesyonel destek ve ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz. Çatı ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Scroll to Top