Çatı Aydınlatma Paneli Montajı

sandvic-panel-cati-polikarbon-seffaf-tamiri

Çatı paneli fiyat ve montajı tanımı,  iki levha arasına izole malzeme sıkıştırılmasıdır. istanbul içi ve dışı Aydınlatma paneli ve poliüretan, taşyünü, eps gibi tipleri  içinde bulunan depomuzdan temin ve tedarik edebilirsiniz. Arasına poliüretan yerine, dilimlenmiş taşyünü koyularak yangın dayanımı yüksek elde edilir. Taşyünü, sandviç dış malzemelerine yapıştırılırken yine poliüretan köpükle yapıştırılarak sabitlenir ve 120 DK yangın dayanımına sahip A1 sınıfı yanmazlık ortaya çıkmış olur.

Çatı Paneli Fiyat İstanbul

Sahibinden sandviç çatı malzemesi! Eğer poliüretan talep ediliyorsa fiyat farklı, taşyünü talep ediliyorsa fiyatı bambaşka olabilir. İçindeki malzeme kalınlığına göre ve yoğunluğuna (DANSİTE) göre değişebilir. İstanbul içi ve dışında hizmetimiz mevcuttur.

sandviç panel
sandviç panel

Çatı Paneli Üreticileri İstanbul

Ülkemizdeki mevcut sandviç panel – üreticileri 10-20 arasındadır.

Çatı Aydınlatma Panel Uygulama

Aydınlatma paneli = CTP ve Polikarbon, montaj yapılacağı çatıya vinçlerle çıkartılır ve balyalardan çıkan paneller, çatı paneli montajı vidaları ile profil ya da NPI – NPU gibi demirlere sabitlenir. Panelin üst birleşen kısmına https://www.catiteknik.com/sandvic-panel-mahya-fiyatlari-ve-olculeri-alt-ust-mahya.html monte edilerek iş teslim edilir.

Panel Çatı Nedir  ?

Form verilmiş iki metal arası dolgu malzemesi ile zengin bir duvar panelleri ve çatı sandviç panel ölçüleri ortaya çıkar. Montaj bilgisi için : Montaj Bilgisi Fabrika teslimi ya d a depo teslimi olarak verdiğimiz bu ürünler ile ilgili gün içi teknik destek ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz. istanbul – Zeytinburnu Demirciler Sitesi içindeki depomuzdan her bölgeye ürün gönderebilmekteyiz. İkitelli demirciler sitesi içinde’de depomuz bulunmaktadır. Stoklar için günlük bilgi almanızda yarar vardır.

Scroll to Top