...

Çatı Aktarma Uzmanı – İstanbul

fabrika çatısı

İstanbul ve Tüm İlçelerinde Çatı Tamiri ve Çatı Aktarım İşleri 

Çatı aktarma konusunda firmamız, İstanbul’un en iyi çatı aktarma ustası ve su yalıtım çözümleri sunan firmalardan biridir. Şirket, 42 yıldır itibaren kapsamlı su geçirmezlik çözümleri sunma işiyle uğraşmaktadır. İzmit ve Çerkezköy gibi bölgelerde çatı aktarma fiyatları ve su geçirmezlik çözümleri sağlama konusunda tam uzmanlığa sahibiz.
İstanbul içi ve İzmit, Çerkezköy çatı aktarma fiyatları ve onarım, su yalıtım çözümleri tarafından sağlanan su yalıtım çözümleri uzun vadeli bir perspektiften planlanmaktadır. Müşterinin iş yürütme sonunda son derece tatmin olacağından emin oluruz. Çatı aktarma ustası firmamız büyük ölçeklerden projeler gerçekleştirdik. yüksek katlı binaların seviyesine küçük bir ev. Çatlaklar, sızıntılar vb. gibi sorunun temel nedenini analiz ederek sorunlara kalıcı çözümler sunmaya her zaman baktık.
çatı aktarma
Çatı tamiratı ve çatı aktarma hizmeti ile yazın güneşli havalarda yapılır. Ustası kontrol ettikten sonra; çatı fiyatları ortaya çıkar. İstanbul bölgesinde tüm ilçelere hizmetimiz mevcuttur.

 

Çatı teknik – teras, çatı, çatı aktarma ustası ve fiyatları için su yalıtım çözümleri sağlayan en tanınmış şirketlerinden biridir. Su geçirmezlik çözümleri şirketi olarak eşsiz satış teklifi olmuştur gibi profesyonel yaklaşım gücümüz olmuştur. İstanbul, İzmit ve Çerkezköy’de bulunan çatılarda kapsamlı analiz, gerçek sorunu anlamak, kalıcı çözüm arayan, her zaman sektördeki diğer servis sağlayıcılardan farklılaşmıştır.
Çatı aktarma fiyatları için İstanbul, İzmit ve Çerkezköy su yalıtım çözümleri, evler, evler, baş üstü su deposu, yer karoları sızıntısı, banyo kaçağı, duvar kaçağı, eklem kaçağı, çatlaklar, sızıntı, nem, temel duvarlar, yüzme havuzları vb.Için su yalıtım çözümleri sunar. Su yalıtım çözümleri fiyat müşterinin ihtiyacına göre ayarlanır. İş tutkumuz ve müşteri memnuniyetine yönelik yoğun bağlılığımız, müşteri referansları aracılığıyla bize birçok proje getirdi ve büyük bir müşteri Portföyü oluşturabilmemizin ve tek büyümesinin nedeni budur. Çatı aktarma ustası firmamız işi kökünden çözer !

Kiremit Çatı Aktarma

Firmamız çatılarda mükemmel su yalıtım hizmetleri sağlar. Özellikle İstanbul ve İzmit içi su yalıtımında yapılara su yalıtım arıtımında tanınmış ve önde gelen hizmet şirketlerinden biriyiz. Çatı için çatı aktarma fiyatları ve su yalıtım hizmetleri teknik olarak kalifiye kiremit çatı ustası ile deneyimli ve su yalıtım işlemlerini yürütmek için özel teknisyenlere sahibiz.

İyi sonuçlar elde etmek için uygulama için yüksek kaliteli kimyasallar kullanıyoruz. Her sistem için su şeklimiz şartnamede ayrıntılı. Sizin tarafınızdan gerekli olduğunda bu hizmeti verebiliriz. Son on yıldır bu alanda olmuştur ve yaygın müşterilerimiz tarafından kabul edilmiştir.

Firmamız su yalıtımında, uzmanlarımız müşterilerle doğrudan etkileşime girer ve her müşteriye çeşitli süreçleri açıklar ve çok sayıda seçenek ve makul fiyat sunar. İhtiyacınız olan hizmetlerin türünü önerecek ve gerekli farklı hizmetler hakkında doğru kararlar vermenize yardımcı olacaklardır.

Temel amacımız kaliteli hizmet ve %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamaktır. Müşterilerin su yalıtım sorunlarına kişisel bir ilgi duyuyorlar. Onlar müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti sunmak, böylece son yeni uygulama teknikleri ve malzemelerin takip kaldıkları kendilerini gurur. Su yalıtım hizmetleri, evler, duvarlar kaçağı, yer karoları kaçağı, evler, banyo kaçağı, temel duvarlar, yüzme havuzları, baş üstü su deposu, sızıntı, nem, eklem kaçağı ve çatlaklar sağlar.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Hizmet Bölgelerimiz

ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU

Çatı aktarma fiyatları, uygun ve maliyeti düşük bir çatının yapımı, olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Çatı aktarma, çatı tadilat, çatı onarım olarak da bilinen çalışmalar bütünü mevcut çatılarınızın eskimiş olduğu işlevini göremeyip su aldığı durumlarda veya yıpranmış görüntüsü bulunduğunda binanızı dış etkenlerden koruyan Çatının verim düşümü yaşandığında çatı tekrar eski günlerine kavuşturup binayı yağmurdan, kardan dış ortamın getirdiği her türlü zararlı etkilerden korumak için yapılan çalışmaya çatı aktarım ve onarım çalışması denir. Su ve ısı yalıtım katmanları ve çatı dereleri yenileme ve onarım çalışması kapmasında yenilenir veya bakımı yapılır.

Çatı Aktarma Nedir?

Kiremit altı membran uygulaması, gizli dere iç kısmına alüminyum folyolu uygulaması, baca kenarı, eğimli vadi dere izolasyonu, kiremit çatı aktarma uygulamaları diye devam etmektedir. Kiremit altına uygulanması gereken izolasyon, jütlü çuvallı muşamba, hava alabilen kiremit altı örtüsü, gibi birçok su yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.

Çatı aktarma nedir sorusuna cevap; uygulama yapılacak alanlar şu şekildedir. Kimi çatılarda oturma veya seyir amaçlı tente, pergole, kamelya türü teras düzenlemeleri de yapılabiliyor. Asansör kuleleri izolasyon işleri farklıdır.

Çatı Aktarılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Fiyat Listesi

Mevcut çatının kaplaması İstanbul’da genelde kiremit olabilir, kumlu membran, Ondulin veya herhangi bir çatı kaplaması olabilir bu kaplama gözden geçirilip onarım ve yenileme sınıfına girenler tespit edilir. Genel olarak baktığınızda aktarma fiyatları, kullanılacak olan çatı malzemelerine göre değişmektedir. 50-150 m2 aktarmanın dışında aşağıdaki hizmetlerden hangisine ihtiyaç duyuyorsunuz?

Çatı aktarma ustası (Yağmur oluğu ve iniş sistemleri), Su Yalıtımı Talep Detayları : Ön 60 arka 30 metre kare olan kiremit çatıda bol miktarda kırık kiremit var 60 m olan çatıya membran döşenecek kiremitler aktarılıp kırıklar değişecek baca tamir edilecek arka 30m çatısı OSB ve mebran döşenecek kiremitlre aktarılacak ön ve arka beton zemin mebranla kaplanıp kiremitlerden gelen yağmur suyu yalıtımı yapılacak. İstanbul çatı aktarma fiyatları için irtibata geçiniz.

Çatı Aktarma Nasıl Yapılır?

İstanbul çatı aktarım olarak her türlü çatının bakım ve onarım işlemini yapmaktayız. Apartman çatısı aktarma, ortak veya kişisel kullanım amaçlı birçok materyal içeriyor. Çatı kiremitleri, parke ve yalıtım sistemleri, merkezi veya kişisel tv anten sistemleri, güneş enerjisi ekipmanları, baca veya havalandırma giriş çıkışları çatı üzerinde ilk akla gelen ortak alanlardan oluşuyor.

Gereken uygulamalar m2 birim fiyatı olarak hesaplanır ve fiyatlar ortaya bu şekilde çıkabilmektedir. Bizler çatı firması olarak müşterilerimize uygun ve kaliteli malzemeler kullanmak ve çatı maliyeti, konusunda aşağıya çekmekteyiz. Çatı Bizim İşimiz.

Fiyatlar ve m2 Birim Fiyatı İstanbul ve Marmara Bölgesi

Tamir edilecek çatı alanı yaklaşık kaç m2 ? 10 Çatı eğimi ne kadar? Orta eğimli (5-40° derece) Bir odanın tavanı su alıyor, izolasyonunun yapılması ve varsa kırık kiremitlerinin yenilenmesi aktarım işlemleri tercih konusunda müşterilerimiz tarafından tercih konusunda çok önemle takip ettiği bir uygulamadır. Çatı aktarım ve onarım çalışması içerisin de şu çalışmalar yapılır. Çatı taşıyıcı sistemi karkası kontrol edilir.

Çatı Yaptırmak Mı (Yeniden) | Çatı Tamiri Mi?

Aktarma Video

https://www.ibb.istanbul/

https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul

 

Scroll to Top