fabrikalarda cati izolasyonu ve cati bakimlari

Çatı Akıyor Ne Yapabilirim ?

Geçtiğimiz günlerde yağan yağmur ile birlikte çatı akıyor ne yapabilirim sorusu çok sorulmaya başladı; atölyelerde, fabrikalarda, depolarda ve birçok çatıdan su akmaya başladı. Firmamıza gelen telefonlardan ve yaptığımız çatı keşifleri sonucu müşterilerimizdeki mağduriyeti görüp beton çatı akıyor ve çatıdan su damlıyor gibi sorunları nasıl çözüm sağlıyoruz bilgilendirme ve çatı akması çözümleri gibi için kısa bir yazı hazırladık.

Çatı Akıyor Ne Yapabilirim

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki çatı yapımı müşterek bir iştir. Zeminden, terasa tüm apartman sakinleri çatı için ortak ödeme yapmak zorundadır. Çatı ev onarım, fırtınada ya da başka türlerde hasar ve onarım bölge boyunca Mülkünüzün iç kısmını güzelce dekore ettiniz, ancak dış cepheye de baktınız mı? Firmamız İstanbul merkezli bir çatı tamir ve onarım şirketidir. Çevredeki bölgelere hizmet ediyoruz ve ücretsiz keşifler yapıyoruz. Onarılması gereken dolu hasar var, ya da siding gün moldier oluyor, hızlı ve profesyonel hizmet için bize güvenebilirsiniz.

Çatı akıyor ne yapabilirim diyenler firmamız ile yerel yüklenicilerimiz hakkında daha fazla bilgi istemek için topluluğuna uygun onarım kurulum hizmetleri sunuyoruz. Panellerinizin nasıl bu kadar çarpık olduğunu merak ediyor musunuz? Siding hasarının yaygın nedenleri şunlardır: Aşırı ısı-bu yangın çukuru eve çok yakın olabilir şeyler bir Göçük koyarak bir yolu vardır-biz hail hasar onarım kolu Sel-şiddetli yağmur panelleri çürümeye neden olabilir Kar Temizleme-yürüyüş yolları, otoparklar ve çatılar güvenli olduğundan emin olun Emin olun, en yetenekli dış cephe müteahhitleri istihdam ediyoruz. Konut onarım planlamak için şimdi arayın – ve bizim oluk ve pencere yükleme çalışmaları hakkında sormak emin olun. https://www.catiteknik.com/cati-izolasyonu-malzeme-uygulama-fiyatlari.html

Polikarbon – Şeffaf Işıklık Çatılar Akıyorsa Ne Yapmak Lazım ?

Yukarıdaki madde gibi işaretlemeden sonra, malzeme farkından dolayı farklı sistem ile polikarbon – şeffaf çatı tamiri işini gerçekleştirmemiz gerekecektir. Çatı kapakları ya da duman tahliye sistemi kenarlarından gelen sularda başlı başına bir sorundur.

çatıda iki sandviç panel arası galvaniz oluk izolasyon uygulaması
çatıda iki sandviç panel arası galvaniz oluk izolasyon uygulaması

Tamirat Video

Scroll to Top