zeytinburnu-demirciler-sitesi-inşaat-malzemeleri-ve-çatı-malzemeleri-800x411

Zeytinburnu Demirciler Sitesi İzolasyon Çatı Malzemeleri

Zeytinburnu Demirciler Sitesi İzolasyon Çatı Malzemeleri

Düz bir çatıyı su yalıtımı için seçilebilecek birçok malzeme bulunmaktadır. İhtiyaç olan Zeytinburnu Demirciler Sitesi İzolasyon ve Çatı Malzemeleri satışı yaptığımız, sıvı uygulanan membranların uygulanabilir, ekonomik ve çevre dostu çatı malzemelerini satın alabilirsiniz. Çeşitli çatı kaplamalarında “kaplamalar” aranırken, bu malzemeler yaygın olarak adlandırıldığından, çatı yüklenicileri, hepsinin eşit yaratılmadığını fark eder. Çatı için bir kaç genel sıvı uygulanan membran kategorisi vardır, bunlardan her biri, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş ürün çeşitlerini içeren bu kategorilerin her biridir.

İstanbul Zeytinburnu çatı kaplamaları ve sıvı uygulamalı çatı sistemleri arasında belirgin bir fark yaratırken, her iki kategoride de en sık bulunan sıvı ürünler elastomerik, poliüretan, silikon, poliüretan, membran,taşyünü,camyünü gibi malzemelerdir. Günümüzde çatı kaplamalarının çoğu, UV ışınlarının çoğunu yönlendiren ve doğrudan güneş ışığına maruz kalırken çatının sıcaklığını düşüren, Soğuk Çatı olarak bilinen, yansıtıcı beyaz rengin yararlarını sağlar. Ek olarak, mevcut çatıların sıvı uygulanmış çözümlerle geri kazanılması, her yıl düzenli olarak binlerce ton hurda çatı malzemesi eklemek zorunda olmamanın önemli çevresel yönünü ortaya koymaktadır. Düz (ticari veya konut) çatı kaplama için uygun su yalıtım çözümlerini seçerken birkaç kritik konuya ışık tutalım.

ADRES: MARMARA BÖLGESİ : DEMİRCİLER SİTESİ 8.YOL NO:73/84 ZEYTİNBURNU – İSTANBUL

Çatıyı Su Geçirmez Hale Getirmek İçin Zeytinburnu Demirciler Sitesi Depomuzda Bulacağınız İzolasyon Malzemeleri

zeytinburnu-demirciler-sitesi-inşaat-malzemeleri-ve-çatı-malzemeleri-800x411
zeytinburnu-demirciler-sitesi-inşaat-malzemeleri-ve-çatı-malzemeleri-800×411

Yirmi üç yıl önce, keçeli bitümlü membranlar (mod bit) veya EPDM gibi tek katlı çatı membranları ile kaplanmış yassı çatıların büyük bir kısmı, bugün geri kazanılmaya uygun adaylardır. Tamamen eski çatı sistemini yenisiyle değiştirmek genellikle son derece pahalıdır, ancak son yıllarda piyasada güvenilir uygulamalara; uygun alternatifler olarak sıvı uygulanmış çatı sistemleri ortaya çıkmıştır. Düz bir çatıyı su yalıtmak için en uygun çözüme karar verirken, bina sahibi ya da mülk yöneticisi, çatı kaplama taşeronunun sadece uzmanlığı ve güvenilirliğini değil, aynı zamanda seçilen malzeme sistemini de aynı derecede dikkate almalıdır.

Doğru malzemenin seçiminde yerine getirilmesi gereken ilk şart, mevcut çatı yüzeyi ile kullanılması amaçlanan sıvı ürün arasındaki uyumluluktur. Daha önce tek katlı çatıların kaplanması için kullanılan malzemenin türüne dikkat edilmemesi pahalı bir hata olabilir. Örneğin, üretanı önceden akrilik elastomerik ile kaplanmış bir yüzeye uygulamak kötü bir fikirdir. Çoğu üretan kaplamanın içerdiği çözücü, akrilik için yüksek bir emülsiyonlaşma riski taşır. Başka bir örnek, daha önce silikonla kaplı bir çatıdır. Silikon yüzey yapışmayı engelleyeceğinden, bu tür yüzeyler başka tür kaplamalar kabul etmez. Düz bir çatıyı su geçirmez hale getirmeden önce eşit derecede önemli olması, alt tabakanın uygun şekilde temizlenmesidir.

Genelde Düz Çatılar ve Teraslar İçin Kullanılan Malzemele Özellikleri

Su yalıtımı ve kaplamalar için iki kat nihai çözüm, aşırı sıcaklığa ve aşırı çevre koşullarına dayanıklıdır. Beyaz hibrit polimerik bir su yalıtım ve kaplama malzemesidir. Mükemmel güneş yansıtıcılığı ve emisyon özellikleri sunar. Malzeme, su girmesini önleyen ve çatının ömrünü uzatan kesintisiz, dekoratif ve esnek bir zar oluşturan kalın bir macun olarak uygulanır.

Mutlak bir kapsama sağlamak için iki renk uygulaması Ek bir beyaz ceket ihtiyacını azaltır. Çevre dostu Yüksek UV Dayanımı Yüksek Güneş Yansıma ve Kızılötesi Emisyon
Aşırı Sıcaklığa Dayanıklı Yüksek verimlilik Yüksek mukavemet ve esnektir. Bitümlü Membranların kullanılamadığı karmaşık alanların su yalıtımı.Yenilenmesi gereken ve eski bitüm veya eski bitümlü membranlarla kaplı mevcut çatıların su yalıtımı.

Zeytinburnu Demirciler Sitesi İzolasyon ve Çatı Malzemeleri Satın Almak İçin Aşağıdaki Linkten İletişim Kurabilirsiniz

Zeytinburnu Demirciler Sitesi İletişim

Demirciler Sİtesi 8. Cadde No:73/84 Zeytinburnu-İstanbul Zeytinburnu, İstanbul 34015
+902125100195
+905327356951
+902125100195
+905327356951
+902125100195
+905327356951
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar9:00 am – 5:00 pm
Scroll to Top