portfolio 01 640x480 1

Teras İzolasyonu Fiyatları ve Teras Su Yalıtımı

Ürünümüz çok özel bir su kaçaklarını onarıcı, önleyici ve koruyucu mineral ve kristal esaslı sıvı katkı maddesidir. Teras izolasyonu fiyatları ve malzemeleri balkon gibi seramik,fayans,mermer,karo,beton vb. su ile ilgili sorunun olduğu her yerde pratik ve güvenilir bir uygulama yöntemidir. Teras malzemesi ve izolasyon durumuna göre değişmektedir. Teras izolasyon malzemesi fiyatları keşfi için irtibata geçiniz. Mevcut su kaçağının bulunduğu zeminin kırılıp dökülmesine gerek duyulmadan – renk ve desenini değiştirmeden,  mevcut sistemdeki kaçak noktanın bulunup aranmasına ihtiyaç görmeksizin – yerine yenisini koyma değiştirme gibi ilave zaman ve maddi masraflara yol açmadan sorun çözülüyor. Kaçak noktayı kendiliğinden tespit ederek; içeriden dışarıya doğru kristalleşmek suretiyle doldurarak ısıya ve basınca dayanıklı kalıcı çözüm sağlar, oluşturduğu mekanik yama daimi ve garantilidir.

poliuretan_likit_membran teras izolasyon
poliuretan_likit_membran teras izolasyon

İnsan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Ürünümüzün arızalı su akan teraslar ve balkonlarda kullanımı; malzeme hataları, eğitim ve ustalık yetersizlikleri, gereksiz kırma dökme, ilave masraf, zaman kaybı ve stres gibi tüm problemleride ortadan kaldıracaktır.
Teras izolasyonu uygulamada; su ile karışacağı için zeminin kuru olmasına gerek yoktur.
Beton Yüzeyler, zeminler, derz araları, banyo ve teras gibi yerlerdeki su kaçaklarını onarır. Teras su yalıtımı başlıca işimizdir.

Teras İzolasyonu Fiyatları

10 m²’ye Kadar150 TLm2
10 m² – 25 m²125 TLm2
25 m² – 50 m²100 TLm2
50 m² – 75 m²85 TLm2
75 m² -100 m²80 TLm2
100 m² ve üstü70 TLm2

Terasta yapılacak işleme göre fiyat artışı görülebilir. Fiyatlar (K.D.V. Hariçtir.) (Teras izolasyon malzemesi fiyatları 1 m²)

ÜRÜN SATIŞIMIZ YOKTUR (UYGULAMALI SATIŞIMIZ VARDIR)

Teras Su Yalıtımı

Ürünümüz piyasada satılan her türlü malzemedeki beton sızıntılarını önlemede kullanılabilir. Toprak sarsıntılarında yeni oluşabilecek çatlaklardan ürün garantisi sorumlu değildir. Teras izolasyonu sırasında malzememiz kesinlikle alana zarar vermemektedir.

Teras İzolasyon Malzemesi Kullanım Talimatları

*Teras Izolasyonu Malzemeleri ile; Sızıntı bulunan zemin öncelikler temizlenmelidir.
* 1 Litre ürünü 5 litre su ile karıştırılır ve yalıtım yapılacak alana dökülür, daha sonra çek-çek yardımı ile karışım zemin üzerinde gezdirilir ve derz aralarına yedirilir.
* İzolasyon esnasında yukarıdan aşağı doğru inerken derz aralarındaki boşlukları kristalize olmak suretiyle kendiliğinden doldurur.
* Bu işlem 2 kez yapılır.

Teras üzerindeki fayanslarda su izolasyonu  ve malzemeleri karıştırma oranları

1 Litre ürünü 5 litre su ile karıştırılır. Derz aralarının açıklık aralıklarına göre su miktarı azaltılabilir yada çoğaltılabilir. Açıklığı çok olan derz aralalıklarına saf olarak da uygulanabilir.

Su Sızıntılarını Bertaraf Etme

Ürünümüzün onarım ürünü ile doldurulmuş olan beton zeminlerin boşaltılmasında herhangi bir atık bertaraf işlemi gerekli değildir.

Balkon İzolasyonu ve Teras Su Yalıtımı Nasıl Yapılıyor ?

Balkon izolasyon ve ile hem ekonomik hem kaliteli bir güvencede olacaksınız !

Yararlı Linkler;

Çatı İzolasyonu : Malzeme ve Uygulama Fiyatları

Çatı Tamiri

Scroll to Top