...

Çatı İçin Yaşam Hattı Ankrajı

cati_60

 

Kuvvet Yönetimi Teknolojisine sahip yenilikçi çatı yaşam hattı kancaları. Günümüzün değişen çalışma ortamının ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir üründür.

Çatıda çalışma ortamını değiştirmek. Ankrajı, emniyete alınmış yapının bütünlüğünü sağlarken, yükseklikte çalışan işçilere yönelik yaralanma veya ölüm riskini ortadan kaldırmak veya büyük ölçüde azaltmak için tasarlanmıştır. Çatılar daha fazla yalıtım malzemesine uyum sağlamak için değişiyor ve daha hafif malzemeler kullanmak ve yeni teknolojilerden yararlanmak için tasarlanıyor.

Genel çatı ve iş güvenliği (isg) için’de modern bina tasarımında en yüksek güvenlik düzeyini sağlamak için çatı ankraj ürününü değiştiriyoruz. Müşterilerimiz modern çatı tasarımından yararlanabilir ve yeni ve teknolojik açıdan gelişmiş Ankrajımızı seçerek güvenlik ve yapısal bütünlüğü sağlar. Ayrıca, sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uyma arzusu arttıkça eski bina ve yapılarda güvenlik çözümlerine duyulan ihtiyaç artmaktadır.

YENİ – eski binalarda yatay yaşam hatlarını daha ekonomik hale getirerek, gerçekçi maliyetler için güvenlik yükümlülüklerinin karşılanmasını sağlar.

YENİ Modüler ürün, çatı yenileme ve yeşil çatı projeleri dahil olmak üzere, sistem tasarımında esnekliği içerir. Çatı sistemine en düşük dağıtılmış yükü sağlayan Kuvvet Yönetimi teknolojisi.

Çok kullanıcılı bir düşüşte maksimum uç yükü 6kN’den az olacaktır. YENİ Daha hızlı, daha ekonomik bir kurulum ve iyileştirilmiş termal verim için montaj sistemini değiştirin.

çatı tamiri işgüvenliği isg
çatı tamiri işgüvenliği isg

Yaşam Hattı – Temel Özellikleri ve Faydaları

 • Ankraj, iş kısıtlama veya düşme için kullanılabilir ve ayakta dikiş, kompozit ve inşa çatı sistemleri ve çoklu düz çatı ve membran çatı sistemleri üzerine monte edilebilir.
 • Ankrajı çok yönlüdür ve sistem tasarımında tam serbestlik ve esneklik sağlayan, yükün uygulandığı yönlerde enerjiyi aktifleştirebilir ve absorbe edebilir.
 • Ankrajının içindeki benzersiz enerji emici sistem, bir çok çapta daha az bağlantı elemanı kullanmamıza olanak tanıyan, önceki ankrajımıza ve rakiplerimize kıyasla, sabitleme parçalarının devrini yarıya indirdi. Bu, çatı geçişlerinin sayısını azaltır ve kurulumlar sırasında zaman ve para tasarrufu sağlar.
 • Düz çatı kaplama sistemleri için, kurulum süresini hızlandıran ve termal köprülemeyi azaltan, binadaki ısı kaybını azaltan yeni bir geçiş sabitleme yöntemi tasarladık. Bu özelliklerin ikisi de müşteri için zamandan ve paradan tasarruf sağlar.
 • Anchor, genel ağırlığı azaltmak ve nakliye masraflarını azaltmak için tasarımında deniz kalitesi alaşımlarını kullanır. Kurulum sırasında çatı çevresinde hareket etmek daha güvenli olma avantajına sahiptir.
 • Ankrajı modüler bir tasarıma sahip olup, daha az yer kaplayarak gemiye gönderilir ve bu da bir çatı güvenlik sistemi kurmanın ek maliyetlerini azaltır.
 • Ankrajı, çapa bütünlüğünü etkilemeden 5kN’ye dikey çekme testi uygulanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, yıllık uygunluk ve yapısal bütünlüğünün doğrulanmasını sağlar, uyum ve gönül rahatlığı sağlar.
 • Taban plakası tasarımları, spesifikasyonun karmaşıklığını azaltmak ve hızlı teslimatı sağlamak için envanteri en üst düzeye çıkarmak için çoklu sabitleme seçeneklerini içerir.
 • Düz çatı kaplama sistemleri için RoofSafe® Ankrajı, bina kabuğunun bütünlüğünü garanti eden ve ‘Yeşil’ çatı sistemleriyle mükemmel bir şekilde uyum sağlayan hava koşullarına dayanıklılığı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Anchor, modern bina tasarımını akıllıca tamamlar ve övünür, ayrıca eski tip binalarla düzgün bir şekilde uyum sağlar, projenin türü ne olursa olsun uyum ve gönül rahatlığı sağlar.
 • Ankraj EN 795, OSHA, ANSI, AUS / NZ standartlarına uygundur ve hem EN795 Sınıf A hem de C Standartlarına göre test edilmiştir.

 

Scroll to Top