...

İzolasyon Malzeme Çeşitleri Fiyatları (2024)

profesyonel çatı izolasyon firması çatı teknik

Firmamız’ın uzman olduğu konulardan biri’de izolasyon malzemeleri uygulamalarıdır. Çatı izolasyon’u, metal çatı izolasyon’u, düz zeminlerde ve akıtan alanlarda garantili olarak su sızdırmazlığına karşı izolasyon çeşitleri sistemleri uygulamaktayız. Mevcut yapılmış bütün çatılar’a izolasyon uygulayabilmekteyiz. Yağmur’da akıtan  her tip çatı’ya uygulanabilmektedir. Firmamızın size sunacağı uygulama teknikleri ile Çatılarınız artık akıtmayacak. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek.

Düz ve az eğimli çatıların, terasların, ıslak hacim döşemelerinin, temel, bodrum, havuz gibi yer altı bölümlerinin, katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel mühendislik yapılarının su yalıtımı için geliştirilmiş modifiye bitüm esaslı membran tipi malzemeleri, bunların aksesuarlarını ve uygulama yöntemlerini içerir. Düz ve eğimli çatıların, metal çatıların, terasların, ıslak hacim döşemelerinin, temel, bodrum, havuz gibi yer altı bölümlerinin, katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel  yapılarının su yalıtımı için geliştirilmiş poliüretan,polimer, bitüm ve çeşitli özel kimyasal esaslı membran tipi malzemeleri, bunların aksesuarlarını ve uygulama yöntemlerini kapsar.

teras çatı zemin su izolasyonu
teras çatı zemin su izolasyonu

İZOLASYON MALZEMELERİ

İzolasyon Malzeme Çeşitleri Fiyatları ve Doğru Malzeme (2019)

Likit, bitüm, pvc, tpo, püskürtme bazlı ve uygulama alanları değişen türleri mevcuttur. İhtiyacınız olan izolasyon malzeme çeşitleri türünü keşif yaptıktan sonra ekiplerimiz ile birlikte karkarlaştırmaktayız.İzoalsyon uygulanan; teras, balkon, çiçek kutuları, duvarlara, tanklar, çatılar, park alanları, vakıf ve beton ve çimento yapılar için sıvı su yalıtım ürünleri üretiyor. Her ikisi de negatif ve pozitif basınçlı su geçirmez uygundur ve air-az, rulo veya fırça ile uygulanabilirBu ürünler maddeleri ayrışma ve -thaw döngüleri freezee için, UV ışınlarına karşı son derece dayanıklı olup eklem, kaynaklar ve Döşeme toplam yokluğu ile karakterize edilir.Bu malzemeler, kolay ve hızlı uygulama, okudu ve geleneksel su izolasyon ve yalıtım sistemlerinin uygulama sorunları aşmak için tasarlanmış çok amaçlı vardır.

İzolasyon Malzemeleri Çeşitleri

İki bileşenli su yalıtım likit membran balkon, teras, yüzme havuzları, tanklar, sarnıç, düz çatılar, temeller, bitümlü veya planlanan membranların, park alanları, eteklik, beton yapılar ve fayans uygulamaları kapsamında çimento, su bazlı akrilik reçine dayalı izolasyon malzemeleri. Hhavuzlar veya vakıf yüzme su geçirmez balkon, teras, çimento ve akrilik reçine bazlı fiber takviyeli sıvı su yalıtım membranı. Polipropilen liflerin varlığı sayesinde, II takviye örgü olmayan uygulanabilir. Su geçirmez endüstriyel alan kaplamaları, teras, balkon, waterspouts, eteklik, Korniş, vakıf duvarları, dikey yüzeylere ve diğer beton ürünleri uygun sıvı tek bileşenli su yalıtım. Düşük sıcaklık ve yüksek nispi umidity düzeyinde bir sıcaklıkta uygulanabilir-yıkayın direnç gösterir.
Fiber su geçirmez yeşil çatılar, bahçe çatılar, çiçek kutuları, vakıflar, yeşil duvarlar ve yeraltı duvarlarına, sıvı, iki bileşenli su yalıtım membranı anti-kök güçlendirdi. Bu bir anti kök Korunma ihtiyacı yoktur ve bitki sağlığı için tehlikeli değildir.

İzolasyon Malzeme Fiyatları

-Tek omponent sıvı akrilik su yalıtım membranı, su geçirmez banyo, duş kutuları, mutfaklar, genel olarak genel, balkon, teras, eteklik ve çimento yapılarında ıslak alanlarda, renkli ve kullanıma hazır. Tek bileşenli sıvı su yalıtım toz, düşük sıcaklıklarda bile kullanılacak. Bu sıvı karışımı, özellikle saha koşulları için en uygun işlenebilirlik elde etmek için su miktarı değiştirilerek ayarlanabilir. Su durgunluk, UV ışınlarına, hem yüksek hem de düşük sıcaklıklara ve donma-çözülme döngüleri dayanıklıdır. su geçirmez düz çatılar, balkonlar, teraslar, yüzme havuzları, su-tanklar, beton zemin ve şap uygundur. Dört bileşenler sıvı su yalıtım 0 ° C arasındaki sıcaklıklar için spesifik membran ve -5 ° C, kuru iklim koşulları dikkate alınarak. Genel olarak su geçirmez teraslar, düz çatılar ve beton yapılara uygundur. Çimento, yüksek kimyasal direnç ile sıvı su yalıtım membranı fiber takviyeli.

Genel olarak balkon, fayans, teraslar ve karo yüzeyler için şeffaf su yalıtım. rulo veya fırça ile, hatta do-it-yourself pazarı için, uygulama bazlı bir üründür kolay Solvent. Bu zemin görünümünü değiştirmez. Tek bileşenli bitümlü su yalıtım likit membran, su geçirmez vakıf ve loft ve bitümlü ve planlanan membranların restorasyonu için, yüksek elastikiyete sahip, kullanıma hazır. hem negatif ve pozitif basınçlı su geçirmez izolasyonlu üç bileşenli epoksi reçine artan nem saklanması ve ıslak destekler üzerinde bir buhar bariyeri elde etmek için, undergorund duvarlar ozmotik olarak kullanılmak üzere.

Spor Salonu Çatı Tamiri ve İzolasyonu

Scroll to Top