Ürünümüz çok özel bir su kaçaklarını onarıcı, önleyici ve koruyucu mineral ve kristal esaslı sıvı katkı maddesidir.
Teras ve balkon gibi seramik,fayans,mermer,karo,beton vb. su ile ilgili sorunun olduğu her yerde pratik ve güvenilir bir uygulama yöntemidir.
Mevcut su kaçağının bulunduğu zeminin kırılıp dökülmesine gerek duyulmadan – renk ve desenini değiştirmeden,  mevcut sistemdeki kaçak noktanın bulunup aranmasına ihtiyaç görmeksizin – yerine yenisini koyma değiştirme gibi ilave zaman ve maddi masraflara yol açmadan, kaçak noktayı kendiliğinden tespit ederek içeriden dışarıya doğru kristalleşmek suretiyle doldurarak ısıya ve basınca dayanıklı kalıcı çözüm sağlar, oluşturduğu mekanik yama daimi ve garantilidir.

Teras İzolasyonu - Teras Su Yalıtımı
Teras İzolasyonu – Teras Su Yalıtımı

İnsan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Ürünümüzün arızalı su akan teraslar ve balkonlarda kullanımı; malzeme hataları, eğitim ve ustalık yetersizlikleri, gereksiz kırma dökme, ilave masraf, zaman kaybı ve stres gibi tüm problemleride ortadan kaldıracaktır.
Teras izolasyonu uygulamada; su ile karışacağı için zeminin kuru olmasına gerek yoktur.
Beton Yüzeyler, zeminler, derz araları, banyo ve teras gibi yerlerdeki su kaçaklarını onarır. Teras su yalıtımı başlıca işimizdir.

AÇIKLAMA

Ürünümüz piyasada satılan her türlü malzemedeki beton sızıntılarını önlemede kullanılabilir. Toprak sarsıntılarında yeni oluşabilecek çatlaklardan ürün garantisi sorumlu değildir. Teras izolasyonu sırasında malzememiz kesinlikle alana zarar vermemektedir.

TERAS İZOLASYONU MALZEMESİNİN KULLANIM TALİMATI

  • Sızıntı bulunan zemin öncelikler temizlenmelidir.
  • 1 Litre ürünü 5 litre su ile karıştırılır ve yalıtım yapılacak alana dökülür, daha sonra çek-çek yardımı ile karışım zemin üzerinde gezdirilir ve derz aralarına yedirilir.
  • Teras izolasyonu esnasında yukarıdan aşağı doğru inerken derz aralarındaki boşlukları kristalize olmak suretiyle kendiliğinden doldurur.
  • Bu işlem 2 kez yapılır.

KARIŞTIRMA ORANI

1 Litre ürünü 5 litre su ile karıştırılır. Derz aralarının açıklık aralıklarına göre su miktarı azaltılabilir yada çoğaltılabilir. Açıklığı çok olan derz aralalıklarına saf olarak da uygulanabilir.

BERTARAF ETME

Ürünümüzün onarım ürünü ile doldurulmuş olan beton zeminlerin boşaltılmasında herhangi bir atık bertaraf işlemi gerekli değildir.

 FİYATLARIMIZ

10 m²’ye Kadar  =50 tl / m²
10 m² – 25 m²    =45 tl / m²
25 m² – 50 m²    =40 tl / m²
50 m² – 75 m²    =35tl  / m²
75 m² -100 m²   =30 tl / m²
100 m² ve üstü görüşülür.(K.D.V. Hariç) (FİYATLARIMIZ 1 m² İÇİNDİR)
ÜRÜN SATIŞIMIZ YOKTUR (UYGULAMALI SATIŞIMIZ VARDIR)

TERAS SU ALIYORSA

Teras izolasyonu ile korkma !

BALKON İZOLASYONU VE TERAS SU GEÇİRİYORSA

Balkon izolasyonu ve teras izolasyonu ile korkma !

 

 

Yorumunuz ?

avatar